“Paciente ieradās stundu pirms atvaļinājuma…” Jelgavas poliklīnikas ārsta slēdziens pārsteidz pacienti un kolēģus

Iepazīstoties ar analīžu rezultātiem, ģimenes ārste izrakstījusi jelgavniecei Indrai nosūtījumu pie urologa. Kundze laikus pieteikusies Jelgavas poliklīnikā pie norīkotā speciālista un 6. jūnijā devusies uz daktera kabinetu. Pamatīgu pārsteigumu sagādājis ārsta slēdziens, kas skan šādi: “Paciente ieradās stundu pirms atvaļinājuma, tādēļ nebija iespējams izmeklēt.”

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • dons
 • Guru

  Guru

  Labrīt! 90% ārstu ir tādi. Un līdzīgi ir visās profesijās. Jēdz tikai niecīga daļiņa. Piedevām - bezmaksas ārsti un polišu apmaksātie 30EUR ārsti ir absolūts zemais gals. Ārsti ar sapratni maksā 200EUR par vizīti. Priecājaties par bezmakas ārstiem.. :(
  Guru
 • nu tāds
 • S
  +10 +10 0

  S

  Atbilde Rudensrozei-paciente ieradās pieraksta laikā, pat pirms noteiktā. Vai poliklīnikā nezina, kad kurš ārsts strādā? Jūtu lidz pacientei, kurai bez urologiskas kaites ārstēšanas jādzīvo mēnesis. Nesaprotami, ko dakteris domāja, tādu "slēdzienu" rakstīdams.
 • Rudensroze

  Rudensroze

  Nav uzklausītas abas puses... un par Buldinski ir dzirdētas tikai pozitīvas atsauksmes...., un kpēc paciente ierodas pēdējā brīdī? Ārsts arī ir cilvēks....
  • mans vārds

   mans vārds

   "kpēc paciente ierodas pēdējā brīdī?"-

   Paciente ieradās tad, kad viņu pierakstija. Pacientam taču nav jāievāc informācija kad katrs ārsts dodas atvaļinājumā un cik ilgu laiku iepriekš pie viņa nevar iet.
  • Rudensrozei

   Rudensrozei

   Tu nèesi nekàda roze,bet suñuburkßķis pakaĺà.
   Ceru tev paßai piemetìsies tàda kaite un tad mènesi varèsi mocìties....pakaĺa tàda.
   Ceru tantuks neiedzìvosies hroniskà
   kaitè.
  • Guru

   Guru

   Par Budlinski dzirdētas pozitīvas atsauksmes tieši no kā? Es par viņu nekādas atsauksmes neesmu dzirdējis... Man šķiet vispār derētu kaut kāds ārstu atsauksmju portāls. Tajā arī varētu rādīt statistiku cik daudz dažādas slimības ārsts diagnosticē un kādas zāles izraksta (datiem būtu jau jābūt sistēmā). Tad varētu redzēt tos ārstus, kuri visu ārstē ar Aflubīnu un pārējos..
   Guru
   Guru
 • Madara

  Madara

  Drausmas!!! Nu tiešaam kur cilveekam vērsties??!! Izskataas ka komunikaacijas kabinetaa nav bijusi nekaada! Ja neko nepaskaidro un neizstaasta protams m, ka radiusies šaadas kļūdas!
 • lala

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!