Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

2 komentāri
Latvijā nedrīkst lietot krāna silto ūdeni pārtikā! Mīts vai patiesība?

Paldies Bez Tabu skatītājai Daigai, kura atrakstījusi interesantu jautājumu mājas lapas sadaļā Sūdzību dēlis! Viņa ar draudzeni netiek skaidrībā par vienu būtisku jautājumu ikdienas nodarbē – ēstgatavošanā!

Viņa raksta:

Aizdomājoties – vai tad aukstais ūdens no karstā, kas tek pa vienu virtuves krānu, atšķiras? Bez tabu jautā atbildes speciālistam!

Normunds Kadiķis 

Normunds Kadiķis
Veselības inspekcijas Vides veselības analītiķis

Nē, tam nav pamatojuma, arī silto ūdeni var izmantot pārtikas patēriņā, jo tas ir tas pats dzeramais, tikai uzsildīts.

Cita lieta ir, ka ir bijuši gadījumi, kad no apkures sistēmām mēģina tecināt ārā – to ūdeni gan nevajag lietot uzturā, jo tur ir piedavas, kas novērš korozoju un tā tālāk!

Bet nu tas, kas tek kā siltais ūdens no krāna, to var izmantot uzturā!

Ja jūsu mājās krāna ūdens ir atzīts par labu un dzeramu, tad tas ir gan par auksto, gan par karsto ūdeni. Tagad sirds var būt mierīga un cerams Daiga, ka raidījums Bez Tabu izlīdzēja jums un draudzenei tikt skaidrībā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl