“Kurš drosmīgais tad laidīsies lejā?!” 1. grupas invalīds pikts par Rojas pludmales labiekārtojuma slavināšanu

Rojā labiekārtota publiskā pludmale – pašvaldība pat īstenojusi projektu, lai pludmali padarītu pieejamu arī cilvēkiem ar invaliditāti. Taču “Bez Tabu” uzrunātais Leons norāda, ka viss nebūt nav tik rožaini.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Zanei

  Zanei

  Cik visi ir gudri, kad pašiem nekas nekait! Lūdzu, iesēdieties ratiņkrēslā un pamēğinat izbraukt kaut vienu dienu pa pilsētu un vides objektiem. Vai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām būtu jāsēž mājās? Kaut kāds pagājušā gadsimta domāšanas stils.
 • Kurland Bike Meet

  Kurland Bike Meet

  Bļāviens nu te uzbrauciens galīgi ne pa tēmu tev ko liftu varbūt katrā pludmalē uzlikt bļāviens,bļāviens aizbrauc citur paskaties kā ir a mošk tev personīgi laipu uztaisīt ?Tā ir jūra Ventspilī pirms kāda laika sept. sakums tur visa pludmale bija noskalota ta ka beidz te klepot. To ka izmaksas augstas hmmm tas gan man šķiet tur kas nav kārtībā. Ņirgu parāva plastmasas dēlīši haaa a kur ta eko paliek...........
 • Zane

  Zane

  Paņem un izblamē Roju,nenovīdīgais invalīds!Roja pēdējā laikā ir palikusi ļoti skaista,realizēti lieli projekti-estrāde un tā pastaigu taka.Nesaprotu,kāpēc vajadzēja to visu pasniegt tādā negatīvā gaismā,būtu lepojušies,bet nē-tak vajag iemest darvas karoti.Ar invalīdu ratiņiem nav jābrauc ne smiltīs ,ne jūrā,kājas ,redz viņam sagribējies pamērcēt.Mērcē mājās vannā-jāsaprot taču,ko cilvēks var tādā savā stāvoklī atļauties un ko ne.Uzskatu,ka šī sūdzība ir pilnīgi nepamatota un apkaunojoša pašam sūdzmanim.Bez Tabu arī labie,sakombinē tādu negatīvu sižetu.
  • Kurland Bike Meet

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!