Katrā aptiekā prasa citu dokumentu! Uzzini, kam jābūt līdzi, pērkot recepšu zāles bērnam!

Raidījuma “Bez Tabu” skatītāja Līga ziņo par nepatīkamu situāciju, ko novērojusi aptiekās. Daktere izrakstījusi zāles e-receptē bērnam, norādot, ka varot iet uz aptieku izņemt, vien uzrādot savu personu apliecinošu dokumentu.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Jānis

  Jānis

  5 gadus pirku bērnam stipras recepšu zāles pret epilepsiju. Neviens aptiekārs ne reizi nav prasījis ne bērna ne manu personas kodu vai kādu dokumentu.
 • tavs vārds

  tavs vārds

  Ja problēma ir kaut kāda ķeksīša dēļ, tad nost ar ķēksīti. Nav vajadzīgi visādi mulsinoši ķeksīši.
 • un?????

  un?????

  UN kā tad ar personas datu aizsardzību, tad, kad man prasa nosaukt vārdu, uzvārdu, personas kodu!!, citi stāvot rindā aiz manis to taču dzird...
 • Gundega Atslēga

  Gundega Atslēga

  Būs jādodas uz aptieku notestēt jauno sistēmu ( es savā prātā vēl biju izdomājusi drošības pēc stiept līdz dzimšanas apliecību, lai 100% droši, ka esmu vecāks). ?? Kur var atrast e-receptes numuru, ja doks par to nav informējis? (sistēmā neizdevās atrast)
  • Aina Semjonova

   Aina Semjonova

   Teorētiski ieejot Jūsu e veselībā būtu jābūt klāt bērnam, kur varētu ieraudzīt to numuru. Diemžēl praksē varētu tā nebūt, jo arī man darbā pēc vecāka personas koda neko neatrod... Un nav nekāds ķeksis, kā nvd stāsta... Arī ir gadījies, ka mazam bērnam pašam jāizņem zāles, jo izrādās atmet atpakaļ, ja ievada vecāku. Ikdiena aptiekā no farmaceita puses, tāpēc tāds juceklis, jo nekas līdz galam nav sataisīts!
  • Gundega Atslēga

   Gundega Atslēga

   Es izvandījos pa to sistēmu un neatradu nekādu info, varbūt, ka līki pirksti
 • r

  r

  Vispār nesaprotu ko aptiekas var ņemties ar tiem dokumentiem.Ja es aizeju uz aptieku,nosaucu cilvēka vāru un uzvārdu,kā arī personas kodu,tas visam būtu jābūt ok.Neviens taču neiet uz aptieku ,nenosauc uz bobeni kaut kādu kodu,lai dabūtu kaut kādas zāles,sviests kaut kāds.Lai izņemtu zāles cilvēkam,kurš mājās guļ slims man nepieciešami n-tie dokumenti.Parastajām receptēm gan nebija nekādas problēmas,tur kaut vai uz ielas atrastu recepti varēja izņemt jebkurš.Tagad valda bardaks.
 • Anžela Andžiņa

  Anžela Andžiņa

  Pirku recepšu zāles bērnam, nekādus dokumentus neprasīja!!
 • Egija Romanovska
 • Ome

  Ome

  Vai nebūtu jānoskaidro, vai jāpaskaidro aptiekas darbiniekiem, kas jādara, un kā ir pareizi. Esmu Invalīde, tiek izrakstītas recepšu zāles 1 mg. x 2 dienā 60 tabletes {30 dienām} Aptiekā nav 1 mg, bet ir 0,5 mg. Citur meklēt nav laika, jo pārsvarā mēnesī ir 31 diena, tātad vajadzīgajai 30 dienu devai būtu jābūt 4 kastītēm {katrā 30 tbl.} ar 0,5 mg tabletēm, bet aptiekā iedod 2 kastītes pasakot, ka pēc tablešu skaita, nevis devas zāles izsniedz. Kas tā par kārtību? Vai ģimenes ārsts varēs man izrakstīt recepti atlikušajai, nesaņemtajai devai? Ar kaut ko tik muļķīgu pa n-tajiem gadiem saskāros 1. reizi. Vēlētos, lai to izlasa Veselības ministrijas darbinieki.
 • Ženija Kacare
 • Andris Upminis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!