Kā pārvarēt iespējamās blaknes pēc Covid-19 vakcīnas?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

15 komentāri
Kā pārvarēt iespējamās blaknes pēc Covid-19 vakcīnas?

Cilvēki dalās viens ar otru, kā veiksmīgāk pārvarēt iespējamās blakus parādības jeb ķermeņa reakciju pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas. “Bez Tabu” skaidro, kādas ir iedarbīgākās metodes?

Diemžēl netrūkst gadījumu, kad pēc Covid-19 potes saņemšanas veidojas dažādas blakus parādības, visbiežāk gripai līdzīgi simptomi, tostarp augsta temperatūra un nereti arī izsitumi, sāpes, stīvums rokā, kurā veikta injekcija.

Tie, kas vēl tikai plāno doties vakcinēties, interesējas, kas būtu jālieto, lai mazinātu iespējamību, ka veidosies blaknes? Tie, kas jau ir vakcinējušies, dalās savā pieredzē. Piemēram, sociālajos tīklos var atrast visdažadākos padomus. Vieni iesaka lietot daudz šķidruma, citi rekomendē medikamentus pirms vakcinācijas, citi – pēc, vēl citi neiesaka lietot alkoholu, citi teic, – drīkst. Kuram ticēt, kuram ne?

Kā veiksmīgāk pārvarēt iespējamās Covid-19 vakcīnas blaknes, “Bez Tabu” stāsta Latvijas Lauku ģimenes ārstu valdes loceklis Ainis Dzalbs un Zāļu valsts aģentūras pārstāve Zane Neikena.

Plašāka informācija TV3 “Bez Tabu” video.

15 komentāri