Ja dzemdībās vēlas piedalīties arī vīrs, tad ne visās medicīnas iestādēs tas būs bezmaksas!

34 komentāri
Ja dzemdībās vēlas piedalīties arī vīrs, tad ne visās medicīnas iestādēs tas būs bezmaksas!
Ieva Lūka / LETA

Skatītāja Inese, kura, starp citu, ir gaidībās, atrakstījusi raidījumam Bez Tabu ziņu mājaslapas sadaļā Sūdzību dēlis! Viņa pašlaik ar vīru apsver domu par ģimenes dzemdībām, bet radusies kāda problēma.

“Labdien! Meklējot informāciju internetā, saskāros ar interesantu rakstu, kurā sacīts “No valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas arī ģimenes dzemdības – proti, grūtnieces vīrs vai kāds radinieks dzemdībās var piedalīties bez maksas.” (lasi šeit).

 

Rakstā ir norādītas ārstniecības iestādes, kas sniedz valsts apmaksātu dzemdību palīdzību. Vai ārstniecības iestāde drīkst pieprasīt samaksu par ģimenes dzemdībām, vai arī šis raksts ir maldinošs?

 

Kas reglamentē ārstniecības iestāžu cenrādi attiecībā uz ģimenes dzemdībām?

Ar cieņu

Inese.”

Iestādes, kurās ģimenes dzemdības apmaksā valsts, ir ne tikai Rīgā, bet arī Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, skatītājas Ineses jau pieminētajā Jēkabpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un daudz kur citur. Kopumā 19 medicīnas iestādēs Latvijā sniedz valsts apmaksātu dzemdību palīdzību!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču uz Ineses uzdoto jautājumu, vai ārstniecības iestāde drīkst pieprasīt samaksu par ģimenes dzemdībām, raidījums Bez Tabu devās pēc skaidrojuma uz Nacionālo veselības dienestu!

Video

TOP komentāri

 • Persson Gunita
 • Liene Saktiņa
  +5 +5 0

  Liene Saktiņa

  Nu nav veči tik švaki Diāna Buračevska, nav. Jautājums ir par motīvu, kpc sieviete vēlas lai būtu kāds klāt, un par vīrieša atteikuma iemeslu. Man vnk laikam emocionāli stiprs vīrs, vai ne, Māris Saktiņš?
 • Julians Mjankovs
  +5 +5 0

  Julians Mjankovs

  Diāna Buračevska Davai sarunājam tā - tu un tavs vīrs darat ko gribat un visi pārējie arī darīs kā paši vēlas. ;)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl