43 komentāri
Ja dzemdībās vēlas piedalīties arī vīrs, tad ne visās medicīnas iestādēs tas būs bezmaksas!
Ieva Lūka / LETA

Skatītāja Inese, kura, starp citu, ir gaidībās, atrakstījusi raidījumam Bez Tabu ziņu mājaslapas sadaļā Sūdzību dēlis! Viņa pašlaik ar vīru apsver domu par ģimenes dzemdībām, bet radusies kāda problēma.

“Labdien! Meklējot informāciju internetā, saskāros ar interesantu rakstu, kurā sacīts “No valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas arī ģimenes dzemdības – proti, grūtnieces vīrs vai kāds radinieks dzemdībās var piedalīties bez maksas.” (lasi šeit).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Rakstā ir norādītas ārstniecības iestādes, kas sniedz valsts apmaksātu dzemdību palīdzību. Vai ārstniecības iestāde drīkst pieprasīt samaksu par ģimenes dzemdībām, vai arī šis raksts ir maldinošs?

 

Kas reglamentē ārstniecības iestāžu cenrādi attiecībā uz ģimenes dzemdībām?

Ar cieņu

Inese.”

Iestādes, kurās ģimenes dzemdības apmaksā valsts, ir ne tikai Rīgā, bet arī Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, skatītājas Ineses jau pieminētajā Jēkabpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un daudz kur citur. Kopumā 19 medicīnas iestādēs Latvijā sniedz valsts apmaksātu dzemdību palīdzību!

Taču uz Ineses uzdoto jautājumu, vai ārstniecības iestāde drīkst pieprasīt samaksu par ģimenes dzemdībām, raidījums Bez Tabu devās pēc skaidrojuma uz Nacionālo veselības dienestu!

Video

TOP komentāri

 • Litvinova Marina
  +13 +12 -1

  Litvinova Marina

  Ļoti žēl,ka vīriešus uztverat tikai kā fiziska darba darītājus!
  Mazāk jāskatās filmas par ģībšanām un būs ok😂
 • Sanita Feldmane
  +11 +10 -1

  Sanita Feldmane

  Sekojat Niderlandes piemeram- dzemdibas var piedalities tuvakie gimenes locekli un bez maksas, jebkura dzemdibu nama!🙋🏼
 • Persson Gunita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl