82 komentāri
Ienākot palātā, sanitāre “nesa” pēc spirta! Aculiecinieks ziņo par Gaiļezera slimnīcu
aculiecinieka foto

Sociālajos tīklos vētru sacēlis kāds vakar ievietots video materiāls par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” sanitāro darbinieci! Video rullītim pievienots teksts: “Gaiļezera slimnīcā sanitāres ir “pālī”! Kur tas ir redzēts?”

Video materiāla autors norāda, ka noteikti nebija vienīgais, kurš šo faktu piefiksējis, jo par to visu dienu esot runājuši vairāki slimnīcas apmeklētāji un darbinieki! Viņš arī esot saņēmis aizrādījumus un bārienus no Gaiļezera slimnīcas medmāsiņām, ka tā neesot māsiņa, bet gan sanitāre Ruta!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņaprāt, visam slimnīcas personālam būtu jābūt pie skaidras apziņas! Kad sanitāre ienākusi palātā, varēja just, ka viņa ļoti smirdējusi pēc alkohola!

Video autors slimnīcas darbiniekiem vaicājis, vai tas ir normāli? Medmāsiņas esot atbildējušas, protams, ka tas neesot normāli. Video autors ir šokēts – tad kā tas tā var būt?

Bez Tabu redakcija saņēma vairākus ziņojumus no iedzīvotājiem, kuri ir sašutuši, ieraugot publicēto video materiālu. Kāda sieviete raksta, ka vēlas, lai šis viss beigtos un, lai cilvēkiem vairs nebūtu jābaidās no slimnīcām.

Anonīma ziņotāja

Mums Dobelē arī ir tāda problēma. Man ir bail vest savus bērnus uz slimnīcu, jo tiek lietots alkohols un viņas ir neadekvātas.

Bez Tabu par šo situāciju jau paziņoja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” pārstāvjiem! Lūk, viņu komentārs – lasi šeit!

TOP komentāri

 • Antra Landsberga
  +20 +11 -9

  Antra Landsberga

  Pretīgs video kurā nav redzams un saprotams pilnīgi NEKAS!!! Pāris dienas pati esmu kā no Gaiļezera mājās, pēdējo sešu gadu laikā esmu tur gulējusi dažādās nodaļās 6 reizes! Varu tikai izteikt pateicību un apbrīnu par dakteriem un māsiņām kuri tur strādā!!! Man ir ļoti žēl, ka šādu video dēļ, tagad lielākā tautas daļa zākāsies un runās pretīgas lietas par mediķiem, kuri tiešām dara neatlīdzināmu darbu!!!
 • Krists Āboliņš
 • Elita Kalniņa

  Elita Kalniņa

  Un kadus darbiniekus var dabut..... Darbs jau tads ka tur drosi vien jādzer

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl