“Dzīvošanu apmaksāt nevaram!” Ar Covid-19 inficējies skolēns karantīnu pavada viesnīcā

Raidījumā “Bez Tabu” vēršas kādas profesionālās vidusskolas audzēkņa vecāki, kuri ļoti vēlas palikt anonīmi. Vecāki pēkšņi saņem ziņu no kopmītnēm, ka nepilngadīgo bērnu skāris Covid-19 vīruss. Karantīnas apstākļus mājās nodrošināt neesot iespējams, tāpēc vecāki piekrīt, ka bērnu izmitina vienā no Rīgas viesnīcām. Un tad seko nākamā pārsteidzošā vēsts.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Aira

  Aira

  Laikam tie atbraucēji bija no trūkumcietēju zortes, ka valsts viņus mazliet atpūtināja un atbaroja. Latvijā visi bagāti, var maksāt, mūsu valdība jau sen par to pārliecināti. Nesen vienā raidījumā viesnīcnieki brīnījās, ka tik maz piesakās uz karantīnu. Laikam arī viņi nenojauš pamata līmeni Latvijā. Varbūt tagad, tukšā palikuši, pamanīs.
 • Ciniķis

  Ciniķis

  Kur kinders norāva Covid??? Kindera vecākiem ir tiesības pašiem pagatavot ēst un piegādāt savam cukurdūkulītim! Bezkauņas! Šiem čīkstuļiem būtu pašiem jāapmaksā visi 100 %! Turklāt vēl jāpiemaksā tiem, kas pieskata viņu inficēto bēbīti! Ka nē! Lai izmitina mājās un beidz melot, ka tas nav iespējams!
 • Kariņa draudzene

  Kariņa draudzene

  Kariņ, Jūsu ģimene pērk miljonu dārgus dzīvokļus, tad sedziet arī viesnīcās izmitināto bērnu ēdināšanu, jo pats jau to izdomājāt, tagad pieņemsiet jēgpilnus lēmumus - smiekli nāk. Par sievas dārgo dzīvokli Rīgā - man šķiet, ka to nopelnīt nevar, vai tik tur nav pielikta covida ārstēšanas nauda. Ļoti gribētos zināt, cik Kariņa kungs ir aizņēmies naudas un atskaiti redzēt, kur izlietota, cik vēl palicis........man šķiet, ja tauta varētu tikt pie pārbaudes, tad daudziem kungiem būtu jāskata saule caur restēm...daudzus gadus. Visvairāk jau man nav saprotams, ka Kariņa sievai savajadzējās dārgo dzīvokli covida laikā, kur ņēma tādu summu, vai tad šķiras no Kariņa..
 • Rīdzinieks

  Rīdzinieks

  Epidemioloģiskās drošības likumā ir teikts ka karantīnu apmaksā valsts, nevis ka draudot ar bargiem sodiem izspiež pirkt pakalpojumus par uzskrūvētām cenām. Kādi 20€ par pusdienām? Vasarā bija 12 tai pašā rixwell.
 • Annia

  Annia

  Kā vispār būt nepilngadīgs bērns, viens pats viesnica un bez ēšanas, vājprāts, par to cita valstī būtu nepatikšanas lielas!! Karinam vajag pamest krēslu un vēl iesūdzēt tiesā, to ka nepilngadīgs bērns atrodas bez vecākiem!!
 • Vēja slota.

  Vēja slota.

  Tas nav godīgi! Tie vazaņķi, kuri ierobežojumu laikā aipērās uz ārzemēm un kurus atveda ar specreisiem tapakaļ un kurus pēc tam izolācijā izmitināja viesnīcās, viņiem valsts pilnība apmaksā dzīvošanu un ēšanu. Bet mūsu pašu studentiem jāmaksā tādas naudas summas par viesnīcām, tikai tpc, ka majas apstākļos nevar nodrošināt izolāciju. Kariņam vajadzētu demisionēt, ja nevar noorganizēt mūsu pašu, ne iebraucēju, studentiem normālu/ apmaksatu izolaciju viesnīcā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!