46 komentāri
Dzērumā pieķertā medicīnas darbiniece atbrīvota no darba! Gaiļezera slimnīcas komentārs
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas jaunā daudzfunkcionālā Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnika Gaiļezerā. (Edijs Pālens / LETA)

Bez Tabu redakcija jau ziņoja par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” sanitāro darbinieci, kuru kāds aculiecinieks slimnīcas telpās pieķēris, darba laikā esot alkohola reibumā!

Videomateriāla autors norāda, ka noteikti nebija vienīgais, kurš šo faktu piefiksējis, jo par to visu dienu esot runājuši vairāki slimnīcas apmeklētāji un darbinieki! Vairāk lasi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu redakcija sazinājās ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kā šī situācija tika risināta. Lūk, arī viņu komentārs!

Aija Lietiņa

Aija Lietiņa
“Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” pārstāve

“Paldies pacientam par sniegto informāciju. Situācija ir ļoti nepatīkama, taču diemžēl saistībā ar medicīnas personāla, īpaši sanitāru, zemo atalgojumu kadru mainība slimnīcā ir ļoti liela un, pieņemot darbā jaunus darbiniekus, ne vienmēr iespējams konstatēt, ka cilvēkam ir problēmas ar alkoholu.

Darbinieka atrašanās slimnīcā alkohola reibumā, protams, nav pieļaujama, tādēļ, kolīdz tiek konstatēta, darbinieks tiek atlaists no darba. Tā tas noticis arī šajā situācijā.”

Vēl nesen Bez Tabu komanda ziņoja arī par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” apsargu, par kuru raidījums saņēma ne vienu vien sūdzību! Vairāk lasi šeit!

TOP komentāri

 • Barbara Vītola
  +5 +5 0

  Barbara Vītola

  Diezgan nejauki, ka pie šāda gadījuma virsrakstā ir komentārs: "Šī situācija liek aizdomāties par medicīnas iestādēm mūsu valstī!"

  Lūk, kas, acīmredzot, rada priekšstatu par esošo, nevis tas, cik daudz dzīvību ir izglābtas tās pašas dienas, tās pašas stundas laikā.
 • Dzintra Skarda
  +5 +4 -1

  Dzintra Skarda

  Liene Ozola-Ozoliņa Kāpēc muļķības, normāls cilvēks, ja viņam trūkst nauda, netērē to dzeršanai.
 • Ojars Der
  +3 +3 0

  Ojars Der

  Viss ir labi iestadees! Vienas nelaimigas sievietes delj visu nozari tagad grib apdi....t !!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl