Dzērumā pieķertā medicīnas darbiniece atbrīvota no darba! Gaiļezera slimnīcas komentārs

46 komentāri
Dzērumā pieķertā medicīnas darbiniece atbrīvota no darba! Gaiļezera slimnīcas komentārs
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas jaunā daudzfunkcionālā Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnika Gaiļezerā. (Edijs Pālens / LETA)

Bez Tabu redakcija jau ziņoja par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” sanitāro darbinieci, kuru kāds aculiecinieks slimnīcas telpās pieķēris, darba laikā esot alkohola reibumā!

Videomateriāla autors norāda, ka noteikti nebija vienīgais, kurš šo faktu piefiksējis, jo par to visu dienu esot runājuši vairāki slimnīcas apmeklētāji un darbinieki! Vairāk lasi šeit!

Bez Tabu redakcija sazinājās ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kā šī situācija tika risināta. Lūk, arī viņu komentārs!

Aija Lietiņa

Aija Lietiņa
“Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” pārstāve

“Paldies pacientam par sniegto informāciju. Situācija ir ļoti nepatīkama, taču diemžēl saistībā ar medicīnas personāla, īpaši sanitāru, zemo atalgojumu kadru mainība slimnīcā ir ļoti liela un, pieņemot darbā jaunus darbiniekus, ne vienmēr iespējams konstatēt, ka cilvēkam ir problēmas ar alkoholu.

Darbinieka atrašanās slimnīcā alkohola reibumā, protams, nav pieļaujama, tādēļ, kolīdz tiek konstatēta, darbinieks tiek atlaists no darba. Tā tas noticis arī šajā situācijā.”

Vēl nesen Bez Tabu komanda ziņoja arī par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Gaiļezers” apsargu, par kuru raidījums saņēma ne vienu vien sūdzību! Vairāk lasi šeit!

46 komentāri