Blaktis dienesta viesnīcā Liepājā: divu augstskolu studenti ziņo par asinskārajiem insektiem

Liepājā, Ganību ielā, atrodas Liepājas Universitātes dienesta viesnīca, kurā nakšņo ne tikai zinātkāri jaunieši, bet arī sīki, nelieli, taču ļoti asinskāri iemītnieki.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Bijusī LiepU studente

  Bijusī LiepU studente

  Tas, ka LiepU hostelī ir blaktis un vēl visādi kukaiņi, tas nu gan nav jaunums. Kad sāku mācīties LiepU pirms 5 gadiem, tad man pirmajās naktīs burtiski uz galvas krita blaktis. Es biju pārbijusies un vienlaikus bija pretīgi. Manai kursa biedrenei istabiņas biedrene bija nokosta no blaktīm, viss, ko kopmītņu vadība izdarīja - nomainīja meitenēm istabiņu. ŠAUSMAS! Nemūžam tur negribētu atgriezties. Vienmēr arī smirdēja tur tā, itkā kāds būtu nomiris. 🤢
 • Tas ko pārstāve saka

  Tas ko pārstāve saka

  Ka "ko kurš atnes līdzi" ir tīri meli. Blakšu problēma šajā dienesta viesnīcā ir gadu desmitus ilga problēma, kad viesnīca bija LiepU pārziņā. Un nekas netika atrisināts mega ilgā periodā. Par to ir arī publikācijas.
 • Diāna

  Diāna

  Un nav kauns šādu viesnīcu piedāvāt maziem futbolistiem kuri Liepājā pirms pāris gadiem bija ieradušies uz turnīru?Nemaz nebrīnos, ka tur tādi kukaiņi dzīvo, redzot, kādās istabiņās bija ievietoti bērni.
 • Iveta

  Iveta

  Šajā ēkā blaktis dzīvoja ari pirms 30 gadiem. Toreizējā pedagoģiskā institūta vadība to lieliski zināja un neko nedarīja. Blaktis ir šīs ēkas īstenie saimnieki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!