“Bērns histērijā raudāja!” Zīdaiņa māmiņa šokēta par mokošo katetra ievietošanu Ventspils slimnīcā

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājusies astoņus mēnešus veca bērna māmiņa, kura vēlas dalīties ar nepatīkamo pieredzi Ventspils slimnīcā – bērnam no rokas izslīdējis katetrs, tāpēc meitiņa nemitīgi raudājusi, roka bijusi sapampusi. Māmiņa Sindija ir šokēta, ka slimnīcā strādā cilvēki, kuri neprot bērnam iedurt katetru, taču Ventspils slimnīcas galvenā ārste situācijā pārkāpumus vai neprofesionālu rīcību no mediķu puses nesaskata – šādas situācijas neesot retums.

Atpakaļ uz rakstu

63 komentāri

 • Ina

  Ina

  Arī slikta pieredze bijusi Ventspils slimnīcā ar 3 gadīgu bērniņu. Arī ar katetru tika mocīts bērns. Bērnam angīna - sāp kakls, ieēst nevar, jo sāp. Bet ēst gribas bērnam - raud. Māsiņa atnāk un "uzbrauc" ko bērns raud. Bija vakars, laikam traucēja bērna raudas gulēt.
  • Karīna

   Karīna

   Man jau šķiet, ka tādās reizēs (kad personāls nevajadzīgi burkšķ - ak vai, arī viņi ir tikai cilvēki ar labām dienām un ne tik labām) pašam vecākam jāzina aizstāvēt situāciju - nevis aizvest bērnu uz slimnīcu un pateikt ņemiet, ārstējiet, bet neaizmirstiet paauklēt. Vecāku atbildība ar to, ka bērnu aizved uz slimnīcu nebeidzas.
 • Diana

  Diana

  Ventspils slimnīca uz vienas rokas var saskaitīt labus speciālistus sava jomā. Pirmo dēlu un mani izglāba tikai vecmāte, ārsts aizmuka kad saprata ka varam palikt abi uz galdu. Otru dēlu tūlīt pēc dzemdībām dabūja vest uz Liepāju intensīvajā, jo pieļāva bērna smaksanu dzemde. Tur bijām 3 no Ventspils. Ar meitu vispār. Uzbāzos vairākiem ārstiem, jo nu acīmredzami nebija kārtība ar rociņu. Sūtīja mājas dzeriet nurofen. Aizbraucu uz Rīgu ( kur arī mazam 1,5 gadus vecam bērnam var trāpīt vēna ar pirmo reizi visas māsiņas 4 dažādas) bērnam artrīts. Radiniekam ar ātrajiem aizveda bērnu (gadu vecu) uz Rīgu pēc 2x Ventspilī ar tam pašam sūdzībām un Rīgā ārsti šoka par Ventspilī, jo berns novests tik tāli, ka vecākiem negarantē pozitīvu rezultātu.
  Kādam beidzot bija drosme parādīt gaisma cik šausmīga nolaidība ir. Un visur ir atrunas. Te vispār sižeta vaino mati! Kurš normāls cilvēks, ja redz, ka nu nemāk izdarīt savu darbu, tāda uzraudzība atstās savu bērnu?
  P.s. Ventspils slimnīca pat man , lielam cilvēkam, nekad nav trāpījusi vēna normāli. Tieši tā, ka tam bērnam, iedur un tad meklē.
  • Diānai

   Diānai

   A kāpēc visus bērnus dzemdējāt Ventspilī, ja ar pirmo jau bija problēmas? Man jau šķiet, ka piedzīvojot ko tādu - otro reiz nekad, neviens nedotos dzemdēt ne Valmieru, Jēkabpili vai Ventspili. Kaut kā nelīmējās kopā. A varbūt šis ir izdomāts stāstiņš?
 • Anda

  Anda

  Nesapratu, no kurienes viņa ieradās ar bērnu Ventspils slimnīcā, ja atpakaļceļā iebrauca Kuldīgā? No Ventspils līdz Kuldīgai ir 56 km.
  • Mikaelas mamma

   Mikaelas mamma

   Mēs ieradāmies no Rendas uz Ventspili un atpakaļ ceļā apmeklējām Kuldīgas slimnīcu. Ja Tu nezini, tad paklusē.
   • Mamma

    Mamma

    Sindija, tāda sajūta, ka tagad visa pasaule vainīga pie šī notikuma. Kas tie, bērns, par uzbraukumiem komentētājiem? Es Tevi, Sindija, pazīstu ļoti labi, kad vēl dzīvoji Talsu pusē. Ir jāizaug par "mammu" !
 • Es

  Es

  Būtu jauki, ja mātes pašas ieliktu kaniles, braucot uz slimnīcu!
  Šausmīgi dzirdēt no “speciālista” viedokli par to ko var/nevar darīt ar 8 mēnešus mazu bērnu. Ja nespēj “panest” šādas lietas, tad jāspēj nodrošināt bērnu ar pietiekamu šķidruma uzņemšanu.
 • Arsela

  Arsela

  Sveiki. Mums arī ar Ventspils slimnīcu īpaši bērnu nodaļu ir bijusi bēdīga pieredze, pēc kuras trīc rokas uz turieni vispār braukt ja rodas problēmas.
  • Nav

   Nav

   Nav jābrauc, ja pieredze slikta, ārstējiet paši, jo paši taču vislabāk zina kā vajag :D
   • Vietējā

    Vietējā

    Ziniet ko viegli te dod kaut kādus padomus ja nezināt situāciju.....
  • No ventspils

   No ventspils

   Sveiki. Par Ventspils bērnu nodaļu ārstiem. Neko labu newaru pateikt. 1bernu bija lielas problēmas.... Un tagad arī ar jaunāko. Piedzimstot slimnīcā bijām 4 dienas katru dienu nāk ārsti apskata bērniņu. Viss kārtībā.... Labi ka. Pēc iepriekšējām pieredzēm aizvedu tomēr bērnu uz Rīgu.... Kur pateic aka bērnam vajag operāciju..... Brīžam liekas ka ārsti kas strādā šeit ir dokumentus pirkuši..... Skumji kad pilsētā ir slimnīca. Bet ja kas notiek es 100x pārdomāju vai tiešām zvanīt. No sākuma izmantoju ārstu dienakts tālruni..... Jo tā ir pēdējā vietā kur braukt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!