“Bērns histērijā raudāja!” Zīdaiņa māmiņa šokēta par mokošo katetra ievietošanu Ventspils slimnīcā

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājusies astoņus mēnešus veca bērna māmiņa, kura vēlas dalīties ar nepatīkamo pieredzi Ventspils slimnīcā – bērnam no rokas izslīdējis katetrs, tāpēc meitiņa nemitīgi raudājusi, roka bijusi sapampusi. Māmiņa Sindija ir šokēta, ka slimnīcā strādā cilvēki, kuri neprot bērnam iedurt katetru, taču Ventspils slimnīcas galvenā ārste situācijā pārkāpumus vai neprofesionālu rīcību no mediķu puses nesaskata – šādas situācijas neesot retums.

Atpakaļ uz rakstu

63 komentāri

 • Vietējā

  Vietējā

  Ārstiem un personālam vajadzētu arī padomāt par pīpēšanu pie durvīm.. Un dzemdību nodaļā.. Gulēju ar dzimums bērniņu ka ienka masinas kas smird pēc cigarešu dūmiem... Ņem bērnu rokas ir pretigi
 • No ventspils

  No ventspils

  Sveiki. Par Ventspils bērnu nodaļu ārstiem. Neko labu newaru pateikt. 1bernu bija lielas problēmas.... Un tagad arī ar jaunāko. Piedzimstot slimnīcā bijām 4 dienas katru dienu nāk ārsti apskata bērniņu. Viss kārtībā.... Labi ka. Pēc iepriekšējām pieredzēm aizvedu tomēr bērnu uz Rīgu.... Kur pateic aka bērnam vajag operāciju..... Brīžam liekas ka ārsti kas strādā šeit ir dokumentus pirkuši..... Skumji kad pilsētā ir slimnīca. Bet ja kas notiek es 100x pārdomāju vai tiešām zvanīt. No sākuma izmantoju ārstu dienakts tālruni..... Jo tā ir pēdējā vietā kur braukt.
  • Lilla

   Lilla

   No Ventspils - man kaut kā liekas, kas šis viss ir falšs sakāmais. Kāpēc tad nekur nevērsāties ar savu sūdzību, ja slimnīcā patiešām jums neko neieteica un beigās izrādījās, ka bērns vēl jāoperē. Traka situācija, bet izklausās, ka esat mierīgi tai piegājuši. Neraisa baigo uzticību. :D
   • No ventspils

    No ventspils

    Ticat vai ne pilnīgi vienalga. Situāciju pilnībā nezināt... Un man nau arī jāpaskaidro šeit nekas...... Esu priecīga ka aizvedu bērniņu uz Rīgu un viss ir noskaidrots... Es labāk braukāju 200km bet ir uzticība un sirds mierīga.
 • Ventspilniece

  Ventspilniece

  Nenosodat ja nezināt situāciju. Gribētu redzēt cik labi paši kameras priekšā runātu... Mums vpili ir bijusi ļoti bēdīga situācija... Kur nācās uzņemšana dzirdēt vārdus no dakteres "ko Jūs raudāt. Pati vainīga ka piedzemdeji slimu bernu....." kur atkārtoti braucam ar sūdzībām par augstu temperatūru.... Kā bērns palāta gulēja mocijas un newiens pie mums nenāca... Laida sistēmas mazam kiparam ka viņš bija parpampis. Līdz nelavu laist. Uz ko masina atbildēja ka jūs tā varat neļaut, tas bērn stak tāds bija no sākuma, sauks galveno ārstu. Arsts jau pie durvīm bļāva uz māsiņu vai tad neredz ka newar vairs laist sistēmu.... Mums tox uzmanību pievērsa jo draudzenes mamma pazvanīja uz Ventas balss redakciju no kuras galvenā redaktore pazvanīja slimnīcas augšai un pajautāja kādēļ 8 palāta ir māte ar bērnu kuriem newiens nepalīdz.... Prasījos uz Rīgu... Nokārtoja kad pēc 3 dienām tiksim tur. Apsolīja izlaist sistēma citas zāles un sekot līdzi. Izlaida zāles bērnam palika slikti nonācām intensīvaja palāta. Tikām uz Rīgu uzreiz.. Bērnam Rīga 2diena par lejā asinis jo dzelzs bija tik zems ka bērns varēja nomirt. Ventspilī man pateica bērnam ir zems dzelzs bet tas var pagaidīt tieciet galā ar nieriti. Bērnam Rīga atklāja hidronefrozi.... Bet problēma vairāk šoreiz bija uz mazasinibu.. Kas Ventspils slimnīca varēja pagaidīt.... Un ir vēl daži gadījumi kur šeit slimnīcā ir bijusi slikta pieredze.. Ja bērniem kas notiek man ir bail uz turieni braukt. Jo ir bijušas vairākas vilšanās.... Vienīgi varu paslavēt dakteri Brici. Jo kā esam tikuši pie viņa vnm problēma ir tikusi atrisināta..... Bija gadījums bērnam temperatūra augsta ikpalaikam braucu uz slimnīcu ik pa pāris dienām. Ārsti paskata newiens neko nesaprot min kautko līdz beidzot 3saja vai 4taja reizē tikām pie dr. Brica kurš vienīgais no visa bārā pārbaudīja bērnam austiņu kur izrādās bija iekaisums.... Kā arī slimnīcā esot ar mazu 7 mēnešus vecu bērnu man ienāca palāta izrāva bērnu no rokām un atteica iesim durt katetru un aizgāju stāvēju šokā aiz durvīm dzirdēju ka bērns iekšā kliedz... Uzskatu vajadzēja paskaidrot ka sun ka... Bet attieksme šajā slimnīcā diemžēl ir drausmīga. Varu vien izskaitīt draudzeņu pieredzi kas arī nau ko labākajām..... Sen bija jāķeras klāt. Tādēļ varu vien pateikt Paldies šai māmiņai kas spēra šo soli. Lai bērniņam veselība.
  • Mikaelas mamma

   Mikaelas mamma

   Protams, kamēr neviens neko nedarīs, tikmēr nekas nemainīsies.
 • Sāpīgi..

  Sāpīgi..

  Valmieras slimnīcā arī saskāros ar tieši to pašu, ārsts sadursta abas bērna rociņas, tad pasaka ka vēniņa esot pārplēsta, jāmēģina kājā. Un tad ar trešo mēģinājumu katetra bija kājiņā. Diezgan drausmīgi bija noskatīties kā mans bērns kliedz no sāpēm, paliku nikna vienā brīdī un ārsts lika man iet pagaidīt palātā. Ļoti nepatīkami!
  • Nesaprotu

   Nesaprotu

   Kas tad ir tās prioritātes, dodoties uz slimnīcu? Nesāpīgi ievadīts katetrs? Vai, ja reiz esat lēmusi par došanos uz slimnīcu, sekmīgi izārstēts bērns? Kāpēc tās nelielās sāpes, kaut 6x, ir vērts atcerēties un pieminēt, ja gala rezultātā Jums ir vesels bērns? Par dzemdību sāpēm gan neviena nesūdzas, jo nav ko vainot?
 • Cita mamma

  Cita mamma

  Žēl ka ir tik aprobežoti cilvēki, un cenšas pie katras iespējas noniecināt cilvēkus kas cenšas tev palīdzēt... Žēl tiešām žēl

  Var gadīties tā kā šajā situācijā ir gadījies, un kāpēc citas mammas neskrien pa pus pasauli sludināt cik sliktas masiņas!!!
 • Klāra
  • Mikaelas mamma Klārai

   Mikaelas mamma Klārai

   Nu vadoties pēc Taviem komentāriem ir acīmredzami, ka Tev jau nu noteikti ir vairāku klašu izglītība.
   • Mamma

    Mamma

    Esmu 3 bērnu mamma, saprotu, ka sirds lūzt skatoties kā bērns kliedz, bet (!) mazuļiem tiešām ir grūti iedurt pat profesionālai medmāsai. Es saviem bērniem šādās procedūrās mēģināju arī pati turēt rociņu, lai viss norit ātrāk un raitāk. Nevienam jau nav patīkami, ka dur, kur nu vēl mazam bērniņam, kurš nesaprot, ko ar viņu dara. Jo vairāk kustās un grozās, jo grūtāk un sāpīgāk.... Mammai jāizaug reizē ar savu mazulīti!
 • Liene

  Liene

  Nemaz nebrīnos par ko tādu, paris gadus atpakaļ man pieaugušajam nevareja iedurt katedru beigas pasauca masiņu no reanimācijas kura ar pirmo iedūra un noteica ko jūs nevarat iedurt ka vēnas labi redzamas, bet pēc tam sapratām kapēc jo astotajā martā stāvēja māsu istabā atvērtas šampānieša pudeles.
 • Zane

  Zane

  Pilnīgs ko murgs ko tā māte te lej! Ja nav kur sūdzēties tad lai aiziet pie mācītāja! Pati bērnu ielaidus līdz tādam brīdim, ka bērns ir atūdeņojies un vēnas ir sarāvušās un tad kaut ko gaida no ārstiem. Viņi ir ārsti ne Dievi! Pilnīg un galīg nosodu šo māti nevis slimnīcas darbiniekus! Esmu bijusi šajā slimnīcā arī bijuši mazi incidenti, bet es saprotu, ka tas ir bijis manas nezināšanas dēļ. Šeit ārsti ir stingri un ar savu viedokli, ja vajag tad vajag un indi jau nelaiž tavam bērbam, bet tikai palīdzēt grib!
  • Mikaelas mamma

   Mikaelas mamma

   Pirmām kārtām, ja nezini kāda bija situācija tad nekomentē , Tavi komentāri šeit ir lieki .
   Neviens bērnu nebija nolaidis līdz kritiskam stāvoklim , kā to pasniedza ārsts, bērnam nāca zobi un kakls bija iekaisis, ja jau bērns būtu bijis tik kritiskā stāvoklī tad ģimenes ārsts nebūtu ļāvis ārstēt mājās. Un nebūtu teicis, ka pareizi darīju, ka neļāvu pārdurt otrā rokā. Un ja tās būtu bijušas stiprākas zāles, kāda tad bērnam rokā būtu?
   • Interesanti

    Interesanti

    Jūs esat pieteikusi šo “problēmu”, tiek veidots sižets, kuru rāda visā valstī un Jūs tagad vēl esat neapmierināta, ka citi izsaka viedokļus, minējumus? Ko, pie velna, Jūs gaidījāt? Retoriski jautājumi, protams.
 • Laura

  Laura

  Kādas tad bija tās "nopietnās veselības problēmas"? Nav pieminēts ,ka būtu veiktas jebkādas analīzes. Pēc pieredzes saku,ka ierodoties slimnīcā ,visiem uzreiz ieliek katetru un pievieno sistēmu - ir vai nav vajadzīgs. Māte saka,ka bērns bijis nemierīgs,tāpēc zvanījusi ātrajiem . Nu tad atklāšu "noslēpumu" - bērni mēdz būt nemierīgi ? sevišķi ,ja smaganiņas niez ,vai sāp,kad zobi šķiļas. Pat pusaudžiem un pieaugušajiem reizēm grūti atrast vēnas,kur iedurt,kur nu vēl tādam mazam . Saprotu,ka grūti noskatīties,kā bērns sāpēs raud,bet jāmāk to krupi norīt ,ja reiz aizrāva bērnu uz slimnīcu. Tur nav nekāds atrakciju parks.
 • !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!