“Bērns histērijā raudāja!” Zīdaiņa māmiņa šokēta par mokošo katetra ievietošanu Ventspils slimnīcā

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājusies astoņus mēnešus veca bērna māmiņa, kura vēlas dalīties ar nepatīkamo pieredzi Ventspils slimnīcā – bērnam no rokas izslīdējis katetrs, tāpēc meitiņa nemitīgi raudājusi, roka bijusi sapampusi. Māmiņa Sindija ir šokēta, ka slimnīcā strādā cilvēki, kuri neprot bērnam iedurt katetru, taču Ventspils slimnīcas galvenā ārste situācijā pārkāpumus vai neprofesionālu rīcību no mediķu puses nesaskata – šādas situācijas neesot retums.

Atpakaļ uz rakstu

63 komentāri

 • ......

  ......

  Nezinu nevaru sūdzēties par ventspili nesen ar biju slimnīcā ar savu mēnes veco meitiņu un mums ar bija katetrs rociņa un viss bija kārtībā iekaisums ir izārstēt un esam veselas mājas. Taka tas ir atkarīgs no katra bērniņa kādas ir veninas citiem var būt plānas un trauslas un citiem redzamas un stipras.
 • Marija

  Marija

  Mani šokē galvenās ārstes izskats.....kaut kas tur nav labi ar šo personu...
 • Lāas

  Lāas

  Mamīt mīļo, slimnicās strādā mediķi, bet katram vēnas ir savādākas, citam ir staigājošās, ka ķer to vēnu, un nenoķer un tad biksta, tas ka strādā slimnīcā tas nenozīmē ka visiem viss sanāk ar pirmo reozi, uzdkatu ka velti sacelta brēka, jo mamma paņemot bērnu apdraudēja bērna dzīvību.
 • Dobelniece

  Dobelniece

  Sveiki!
  Man arī ir rūkta pieredze ar šiem katetriem .... sadurstija roku tā kad līdz šim ir palikušas rētas... tiesa gan ne venspils slimnīcā bet gan Dobeles un apkartnes slimnīcā... protams, arī traci sataisīju, jo arī atskanēja teiktais par otru roku.... kas uzreiz lika teikt nē... galu galā aizbraucām uz jelgavas pilsetas slimnīcu un ar pirmo, viss kā vajag... katetrs nostāvēja 5 dienas, protams skaloja ar kaut kādu šķidrumu... viss
  kārtība... līdz šim arī ja man bērniem vēl kādas problēmas būs,tad tikai uz jelgavu vai rīgu! Dobeli neiesaku, tādi paši "ārsti" kas diplomus nopirkuši!!!!!
  • Haha

   Haha

   Fantastiski! Dobelē viss slikti, katetru neielika ar pirmo, bet vot JELGAVĀ! Tur ļauj stāvēt tam iekš vēnas 5!!! dienas! Un visi tagad uz Jelgavu braucam ārstēties, dur ar un pa pirmo!
 • Zeze

  Zeze

  Pati varetu iedurt labāk katetru? Labi varbūt kļudijās ar katetra ieduršanu, bet lol no tā nemirst. Tas ir mazs berns kura vēnas ir niecigas, plus bērns ir kustigs vēlas visu noraut un izzināt. Arī es ar savu meitiņu tieši 8 mēn. Biju slimnīcā, kamēr dūra katetru mazā bļava, es raudāju, taču turēju savu bērnu tik stipri cik varēju lai arste var izdarīt savu darbu. Arī sistēmu laišanas laiku mazā pavadīja man rokās vai guļot. Un slimnīcā bijām 2 nedēļas. Man sirds lūza katru reizi, kad mainīja katetru. Berna slimošana ikkatram vecākam ir smaga, bet no tā nav jāuztaisa tāds balagāns, kā Jūs to izdarījāt.
  Arī pati esmu bijusi slimnīcā un katetrs kas bija labs, vienā brīdī nav vairs vēnā un "šauj garām" Rociņa bija skaista ?, bet drīz vien viss uzsūcās audos. Kā arī mediķi pārlika katetru citā cietā.
 • Mīļās mammas

  Mīļās mammas

  Tagad ir iespēja ieslēgt audio ierakstu un nevienam nemanot, ierakstat visu. Esmu tā darījusi, kad varētu būt aizdomas par ārsta nekompetenci vai nesavaldību. Bet tomēr ārsts izdarīja visu kā nākas. Līdz ar to, audio ierakstu neizmantoju publicēšanai. Tas ir tāpat kā ar video reģistratoru mašīnās.l, nekad nevari zināt, kad ieraksts noderēs. Telefons ir katram un šāda funkcija arī.
  Akdies, kā es jūtu līdzi mazajai meitiņai. Ārstei jau nekas cits neatliek ko teikt kameras priekšā, neies tak sevi nodot.
  • Katja

   Katja

   Īpaši apdalīta persona. Nez kāpēc vairojāties. Kam tas nesīs labumu?
 • Cits

  Cits

  Viegli jau runāt.visi kas te pārmet vai kādam netic. Padomājiet ja pašiem būtu kāda no šīm situācijām...
 • Kauliņš

  Kauliņš

  Dažu Ventspils slimnīcas "ārstu" attieksme ir vienkārši pretīga! Fui!!!
  Mikaelas mamma, obligāti rakstiet iesniegumu Veselības dienestam!!!
  • Mikaelas mamma.

   Mikaelas mamma.

   Ārstu attieksme tiešām ir fuj, kad man meitiņa rokās palika bāla un sāka drebināties sistēmu liku noņemt jo tajā iespējams bija kas tāds, ko viņa nepanes, māsiņa noņēma sistēmu un pateica, ka pasaules ārstu, ārsts aiz palātas durvīm bļauj un sāka lai spraužot sistēmu atpakaļ un ja kas nepatīk lai braucu uz mājām, ne ienāk iekšā apskata, ne ko.. Beigās tomēr ienāk un pasaka, labi mainīsim sistēmu un to pašu aizlaiž garām. No sākuma nesapratu kādēļ viņa purina rociņu un histēriski bļauj, ne pabarot varēju, ne ko.. Bērns histērijā, saku,ka varbūt viņai sāp, izčamda roku un pasaka, ka nekas nevar sāpēt a beigās visa rokā sapampusi. Un vēl pasaka, ka tā taču gadās.
   Protams, es šo tā neatstāšu. Un aicinu arī citas māmiņas kam ir rūgta pieredze ar šo slimnīcu, neklusēt un kaut ko lietas labā darīt.
   Paldies. ?
   • Dieva dēļ

    Dieva dēļ

    Rakstiet visu ko uzskatāt par nepieciešamu attiecīgajām instancēm, bet, LŪDZU, ārstējat sevi, meitu un citus tuvos mājās. Vai pie ģimenes ārstes, kura atbalsta Jūs. Un nedomājat pārāk daudz - Jums tas nepadodas. Reti kad tik dumjus cilvēkus nākas redzēt, bet sanāk... diemžēl.
 • Jasmīna

  Jasmīna

  Arī mums tikka aizlaista sistēma garam bet mums bija 3 vai 4 mēneši bērnam arī histērija bija nobļāvies un es tā pat. Bet mums katetrai bija trešā diena.
 • Naty

  Naty

  Já....mana dzimtà pilsęta,bet àrsti tur ir diplomus pažobelę sapirkuśi.Manà gimenę ir daudz gadijumu kad àrstu stulbuma dęļ Rigas dakteri saķer galvu.Konkreti pat es ja nebutu atradijusies Rigá,sen bútu zem zemes.Pretigi pat atcereties kompetentos Ventspils àrstus.Visus tur atlaist vajag !!!
  • Iedzīvotājs

   Iedzīvotājs

   Izklausās, ka varen sen vairs neesat ventspilniece. Nemaz nerunājot par to, cik sen neesat bijusi Ventspils slimnīcā. Progress visā ir ievērojams. Pati nesen pārcēlos uz šo pilsētu, t.sk. nācies apmeklēt slimnīcu un esmu patīkami pārsteigta gan par attieksmi, gan padomiem, gan vidi slimnīcā un visu pārējo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!