Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

16 komentāri

Cilvēks, lai kas viņš nebūtu, ir tikai cilvēks. Slimo visi. Ko darīt, ja brīvdienu darbā nevar dabūt? Nākas meklēt iespējas, lai pie daktera tiktu pēc darba laika. Cilvēks zvana uz doktorātu, piesaka vizīti, bet atbilde ir – vai nu nāciet tad, kad mēs piedāvājam, vai arī palieciet bešā. Ārsts nesēdēs un Jūs negaidīs. Tas nekas, ka ārstam ir noteikts darba laiks. Vai tad ārstiem nav jāievēro noteiktais darba laiks?

Poliklīnika Rīgā, Purvciemā, uz kuru, lai apmeklētu ārstu, nāk kāda kundze. Veselība liek apmeklēt noteiktu speciālistu. Pirmā vizīte izdodas, bet ar otro reizi notiek nebūšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecīgā ārsta noteiktais oficiālais darba laiks otrdienās, ceturtdienās ir no vieniem dienā līdz septiņiem vakarā, bet piektdienā no deviņiem rītā līdz diviem dienā. Pacientei pašai darbā jābūt līdz pulksten 17.00, tādēļ apmeklējumu piesaka ap sešiem vakarā.

Paciente

Reģistratūrā man atbildēja, ka var man piedāvāt laiku pulksten 16.20. Teicu, ka man tas neder, vajag pēc pieciem vakarā. Man atbildēja, ka, lai nāku, kad viņi piedāvā, jo man vajadzīgajā laikā neviens pacients nav pierakstījies, ārsts manis dēļ tik ilgi nesēdēs darbavietā.

Kā tas saprotams? Ārsts nesēdēs un negaidīs? Ja ir noteikts darba laiks? Nacionālā veselības dienesta pārstāve Evija Štālberga skaidro, ka medicīnas iestādes ir atbildīgas par darba laiku plānošanu. Atteikums, pamatojoties uz to, ka tajā laikā nav citu pacientu, neiztur kritiku.

Tā nedrīkst. Dodamies uz poliklīniku, jo ļoti vēlamies uzklausīt ārstniecības iestādes vadības skaidrojumu par šo situāciju. Vadītāja spurojas pretī un saka, ka netic tam, ka šāda veidā pacientam atteikts, jo pie šā speciālista vizītes laiki vienmēr ir aizņemti.

To viņa atrāda datorā, kur redzami pieraksti. Direktore saka, ka, iespējams, notikusi komunikācijas kļūda un labprāt aci pret aci tiktos ar atraidīto pacienti.

Foto

TOP komentāri

 • ..
  +3 +3 0

  ..

  Tā tak ir "Aura" . Tur i pie spontānā vari tikt, i tavu apdrošināšanas firmu apjās vienā setā i tevi vel no kabineta nekaunīgi izmetīs.... it kā tas kāds jaunums
 • Norocka
  +3 +3 0

  Norocka

  Ārstam maksā par gabaldarbu t.i. fiksētu maksu par katru pacientu, nevis par stundām, ko pavada kabinetā. Tāpēc, ja pierakstā veidojas logs, stundu un ilgāk tik tiešām neviens gaidīt nav ieintetesēts.
 • Dacia
  +2 +2 0

  Dacia

  Mēģinot pierakstīties uz izmeklējumu Diagnostikas centrā Grebenščikova ielā uz konkrētu dienu un laiku-reģistratore man atbildēja TIEŠI TĀPAT-ārsts nesēdēs un jūs negaidīs.Piedāvāja savu laiku,kurā es nevarēju tikt.Acīmredzami viņiem nav nozīmes,ka izmeklējums ir dārgs un es to biju gatava segt no savas kabatas.Arī bija doma sūdzēties,bet atmetu ar roku,par cik ARSā bija ļoti pretīmnākoši un visus izmeklējumus ātri nokārtoja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl