Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Ziņu portālu komentāru sadaļu pārpludinājis sludinājums, kurā tiek piedāvāta iespēja pārdot vai iegādāties nieres.

Dr. Vincents sludinājumā laipni atstājis savu kontaktinformāciju. Bez Tabu komanda uzdodas par topošo nieru pircēju un noskaidro, kas tad īsti lācītim vēderā!

Sarakste rit ļoti ātri. Komunicējam aplikācijā WhatsApp – Dr. Vincents jau pēc dažām minūtēm atbild un informē, ka nieri ir iespējams iegādāties par 15 000 ASV dolāru.

Nieru transplantācijas centra sertificēts ķirurgs Aleksandrs Maļcevs informē, ka “melnā tirgus” sludinājumi ir krimināli sodāma lieta. Jebkurš Latvijas valsts iedzīvotājs, kuram ir nepieciešama nieru transplantācija, ir aicināts vērsties pie valstī esošajiem ķirurgiem, nevis iesaistīties jebkādās saistībās ar šādu sludinājumu autoriem.

Nieru transplantācija Latvijā tiek veikta bez maksas!

Dr. Vincents neatlaidīgi cenšas runāt par ātrāku pakalpojuma samaksu. Izrādās, ka viņš atrodas Turcijā. Uz jautājumu – kā tad šī niere tiks nogādāta uz Latviju, atbilde tiek saņemta ātri – niere tiks piegādāta ar lidmašīnu. Par to nevajagot satraukties!

Ķirurgs Maļcevs gan informē, ka jebkuram orgānam ir noteikts maksimālais pieļaujamais laiks, kuru orgāns var pavadīt ārpus dzīva organisma. Nierei tās ir 24 stundas.

Kopumā Latvijā ir pieci transplantologi. Ķirurgs ir pārliecināts, ka pat gadījumā, ja sludinājums izrādītos īsts un cilvēkam izdotos nieri saņemt, Latvijas transplantācijas centrā neviens ārsts tai pat neskartos klāt. Iemesls ir pavisam vienkāršs – nav nekāda uzticamība.

Jāpiebilst, ka internetā par Dr. Vincentu nekāda informācija nav atrodama. Uzticamības vairošanai Bez Tabu lūdz nieru tirgotājam atsūtīt savu fotogrāfiju. Tā tiek saņemta, tomēr klāt pievienotais paziņojums ir īpaši interesants.

“Ceru, ka nevēlaties manu bildi skandāla dēļ. Ja šādi ir Jūsu nolūki, Jūs tiksiet arestēta!”

Galvaspilsētā satiktie iedzīvotāji ir vienisprātis – zem šiem piedāvājumiem slēpjas krāpniecība jeb “melnais tirgus”.

Nieru transplantāciju Latvijā šobrīd gaida aptuveni 50 cilvēku. Tas ir uzskatāms par ļoti labu rādītāju, jo citviet pasaulē nieri gaida pat vairāki tūkstoši cilvēku.

Foto

TOP komentāri

  • Juris Laimiņš
  • Vilnis Priede
    0 0 0

    Vilnis Priede

    pipec nabaga orgānu tirgotāji,šos pieķer melos un krāpniecībā ............................................bet ne orgānu tirzniecībā !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl