Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 8. augusts

Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Veselība” aktualitātes

Internetā tirgo nereģistrētu "brīnumūdeni", solot, ka tas ārstēs hroniskas kaites, pagarinās dzīvi un mazinās atkarības

Internetā tirgo nereģistrētu "brīnumūdeni", solot, ka tas ārstēs hroniskas kaites, pagarinās dzīvi un mazinās atkarības

“Pagarina dzīvi”, “palēnina novecošanās procesu”, “samazina ļaundabīgo audzēju risku”, “samazina atkarību no alkohola vai narkotikām” – šādas spējas piedēvē līdzekļiem, kas tiek reklamēti sociālajā medijā “Facebook”. Noticot solījumiem par redzes uzlabošanos, produktus iegādājusies arī Ināra un pamatīgi vīlusies. 

Jūrmalciema pludmalē izskalots viegli uzliesmojošs dzintara līdzinieks - fosfors

Jūrmalciema pludmalē izskalots viegli uzliesmojošs dzintara līdzinieks - fosfors 1

Īstam dzintaru medniekam paiet garām dzintaram pludmalē esot tik pat grūti, cik sēņotājam nesalasīt sēnes! Tas daudziem ir kā hobijs – dodoties pastaigā pa liedegu, ik pa brīdim ar acīm smiltīs lūkoties pēc medus krāsas dārgakmeņiem.  Kas zina – varbūt paveicas! Tā meklējumos devusies arī Jūrmalciema iedzīvotāja Alise, taču uzdūrusies viltvārdim. 

Kādi medikamenti tiek piedāvāti, lai paglābtos no Covid-19?

Kādi medikamenti tiek piedāvāti, lai paglābtos no Covid-19? 1

Sociālo tīklu lietotāji dalās ar ieteikumiem, kā cīnīties ar baiso Covid-19? Vieni ieteic sasmalcinātu ķiploku tukšā dūšā, citi pārliecināti, ka karsti dzērieni paglābs, vēl citi liek cerību uz Krievijā ražotām zālēm pret koronavīrusu.

Pēc helio pārklājuma procedūras zobiem sieviete cīnās ar sāpēm. Vēloties sūdzēties par zobārsta darbu, saņem draudus

Pēc helio pārklājuma procedūras zobiem sieviete cīnās ar sāpēm. Vēloties sūdzēties par zobārsta darbu, saņem draudus 4

Kāda ”Bez Tabu” skatītāja vēlējusies piepildīt ilgi lolotu sapni par žilbinoši baltu smaidu un pieteikusies uz zobu apdarināšanas procedūru ar helio pārklājumu zobārstniecības klīnikā Rīgā. Jau uzreiz pēc procedūras sievietei radušās aizdomas, ka darbs, iespējams, veikts nekvalitatīvi un sākušās dažādas komplikācijas. Vēloties iesniegt sūdzību Veselības inspekcijā, viņa saskārusies ar iebiedēšanu un draudiem.

"Pat apdedzināts barības vads!" Neapzinoties sekas, cilvēki slimības cenšas ārstēt ar ēteriskajām eļļām

"Pat apdedzināts barības vads!" Neapzinoties sekas, cilvēki slimības cenšas ārstēt ar ēteriskajām eļļām 1

Arvien biežāk parādās informācija par gadījumiem, kad cilvēki ēteriskās eļļas lieto neatbilstoši noteikumiem. Daļa no tiem beidzas pat ar nonākšanu mediķu aprūpē. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – kļuvis populāri veselības problēmas ārstēt ar ēterisko eļļu palīdzību. Nereti cilvēki tās uzziež uz ādas vai pat lieto iekšķīgi.

"Nolēmu vakcinēties, taču nevaru to izdarīt!" Ziņo, ka ārstniecības iestādēs neesot vakcīnu pret vējbakām

"Nolēmu vakcinēties, taču nevaru to izdarīt!" Ziņo, ka ārstniecības iestādēs neesot vakcīnu pret vējbakām 1

“Esmu divu bērnu māmiņa un strādāju bērnudārzā, neesmu izslimojusi vējbakas, tāpēc nolēmu veikt šo vakcināciju. Taču esmu “atdūrusies” pret to, ka nevaru to izdarīt, jo vakcīnas nav pieejamas. Zvanu jau no maija sākuma gan uz Infektoloģijas centru, gan medicīnas iestādi “ARS”, gan “VC4″. Visur man atbild, ka vakcīnu nav un nespēj prognozēt, kad vispār būs. Vēlos uzzināt, kas tam par iemeslu, jo pieaugušam cilvēkam šī vējbaku saslimšana var būt bīstama dzīvībai,” ziņo “Bez Tabu” skatītāja.