Komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izvērtēs informāciju saistībā ar TV3 raidījuma ”Bez Tabu” izveidoto sižetu par, iespējams, nelikumīgu Saeimas deputāta, partijas “Saskaņa”deputāta Andreja Elksniņa aģitācijas kampaņu pagājušās Saeimas vēlēšanās.

KNAB atklāj, ka sižetā izskanējusī informācija tiks izvērtēta atbilstoši politisko organizāciju finansēšanas kontroles nodaļas kompetencei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka “Bez Tabu” ziņoja, ka atsevišķi daugavpilieši pirms diviem gadiem aktīvi aģitējusi par labu Elksniņam visā Latgalē.

Viņi uzskata, ka tieši, pateicoties viņiem, Elksniņš un partija kopumā guvusi tik labus panākumus Saeimas vēlēšanās, bet ne konkrētais politiķis, ne kāds cits “Saskaņas” pārstāvis nav pateicies par paveikto, nemaz nerunājot par solījumu īstenošanu.

Tiek celtas gaismā, iespējams, nelikumīgi aģitācijas materiāli – avīzes, kas savulaik milzu tirāžā par Daugavpils uzņēmēju naudu esot pasūtītas slepus, ziņoja ”Bez Tabu”.

Avīzes no Daugavpils nogādātas daudzviet Latgalē personīgajos kādreizējo atbalstītāju auto. Tāpat, kā informē bijušie politiķa atbalstītāji, viņi esot instruēti atbrīvoties no konkurentu reklāmas materiāliem kāpņu telpās, pasta kastēs.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl