Patversme maldina suņa saimnieci! Paņemtajam mīlulim atklājas noklusēta slimība…

1 komentārs

Emocionāli stāsti par dzīvnieku traģēdijām patversmju sociālajos tīklos ir bieži sastopami. Taču gadās, ka viņu jaunajiem saimniekiem tiek noklusēti fakti par viņu veselības stāvokli, kas rada papildu izdevumus…

Ir daudz iedzīvotāju, kuriem ir laba sirds un kuri vēlas palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Patversmes aktīvi iesaistās, lai atrastu viņiem jaunas mājas, un nodrošina to, lai mīlulis būtu vesels. Lielākoties stāsti ir ar pozitīvām beigām, taču gadās arī izņēmumi kā šoreiz…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādai sievietei, kura vēlējusies pieņemt mājās pamestu sunīti, patversmē noklusēts tas, ka viņam ir nepatīkama auss kaite, turklāt, pretēji solītajam, kucīte nav sterilizēta… Šobrīd dzīvnieciņa saimniece atzīst, ka jūtas piemānīta.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Liene
    +2 +2 0

    Liene

    Nu kā tad, gribēja bez maksas šķirnes suni un tad vēl pukst. Ka tik visu haļava saņemt... Es saprastu, ja iet runa tiešām par krancīti, bet ja būtu jāpērk par pilnu summu šāds suns, izmaksātu daudz dārgāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl