26 komentāri

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, un jau šobrīd daudzi steidz sarūpēt dāvanas saviem draugiem un tuviniekiem. Kādai māmiņai atgadījusies nepatīkama pieredze ar Latvijas Pastu, jo vectēva sūtīto naudas dāvanu acīmredzot ir piesavinājies kāds no tā darbiniekiem.

Nelāgā pieredze ar dāvanām māmiņai Maijai sākās, pasūtot Ziemassvētku dāvanas savam dēlēnam Patrikam no interneta veikala Amazon. Tām bija jāatnāk divu nedēļu laikā, taču saņemts tikai viens sūtījums, bet no pārējiem pagaidām nav ne vēsts…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Puikas mammai gan nebūtu radušās nekādas aizdomas par pasta darbinieku negodprātīgu rīcību, ja neatgadītos kāda cita ķibele – Patrika vectēvs aploksnē mazdēlam uz dzimšanas dienu ar apsveikumu bija ievietojis 50 eiro banknoti, taču vēstules saņemšanas brīdī atklājās, ka iekšā nekā nav. Aizdomīgs bijis arī aploksnes aizvēršanas veids – ar caurspīdīgo izolācijas lenti.

Saprotot, ka te kaut kas nav kārtībā, Maija vērsusies vietējā pasta nodaļā, un, kā izrādās, naudu aploksnēs nemaz nedrīkst pārsūtīt. Tam jāizvēlas naudas pārskaitījums, izmantojot Western Union pakalpojumus. Tas gan nemazina māmiņas sarūgtinājumu par naudas pazušanu, un Latvijas Pasta uzsāktā iekšējā izmeklēšana viņai ir tikai kā neliels mierinājums.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Linda
  +4 +4 0

  Linda

  Latvijas pasts ari mani aplaupija! Tris nedelas atpakal sutiju apsveikuma kartinu ar tadu pasu davanu ieksa,bet maneja kartina pat saplesta veida un izlaupita nesasniedza adresatu.
  Vai tiesam Latvijas pasts pienem darba tikai zaglus?Jau pie cietuma vartiem sagaidat savus jaunos darbiniekus?
  OK,naudu sutit itka nedrikst,bet vestule kaut ar apsveikuma kartinu driksteja nonakt galamerki!!!!
  Es tacu pasta pakalpojumu biju apmaksajusi!!!!
  ZAGLIGAS CUKAS!!!!!!
  Kaut tai zagligajai cukai rokas nokalstu!
 • Ilze
  +3 +3 0

  Ilze

  Es arī regulāri sūtu apsveikumus no Francijas . naudu gan iekšā nelieku - zinu, ka nav droši.
  Pagājušo gadu uz svētkiem divas manas draudzenes saņēma apsveikumus - it kā ar bojātām aploksnēm, virsū kaut kas izlijis, uzlikts spiedogs - bojāta aploksne, BET arī attaisīts. Tur uzreiz redzams, ka kāds ir cerējis uz kaut ko vērtīgu.
  + dīvaini ir arī tas, cik ilga laikā vēstules nonāk līdz adresātam, jo visas vienlaicīgi ir nodotas šeit, bet LV bieži ir pat nedēļu liela atšķirība kurā laikā katrs saņem savu vēstuli...
 • gunta
  +2 +2 0

  gunta

  tieši tā latvijas pastam nu nepavisam neuzticos viens zagļu kantoris, itkā kam tad lai uzticas bet izrādās ka zog uz nebēdu man gadu atpakaļ paciņa atnāca atplēsta un pamatīgi apzagta zin pretīgs zagļu midzenis, kad gāju rādīt ka apzagta pastā vēl nekaunējās likt uz svariem ka svars atbilst tam kas uz paciņas rakstīts....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl