Patrika māmiņa neizpratnē: pa pastu sūtītā naudas dāvana dēlam ir pēkšņi pazudusi

26 komentāri
Patrika māmiņa neizpratnē: pa pastu sūtītā naudas dāvana dēlam ir pēkšņi pazudusi
Foto: Ekrānuzņēmums

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, un jau šobrīd daudzi steidz sarūpēt dāvanas saviem draugiem un tuviniekiem. Kādai māmiņai atgadījusies nepatīkama pieredze ar Latvijas Pastu, jo vectēva sūtīto naudas dāvanu acīmredzot ir piesavinājies kāds no tā darbiniekiem.

Nelāgā pieredze ar dāvanām māmiņai Maijai sākās, pasūtot Ziemassvētku dāvanas savam dēlēnam Patrikam no interneta veikala Amazon. Tām bija jāatnāk divu nedēļu laikā, taču saņemts tikai viens sūtījums, bet no pārējiem pagaidām nav ne vēsts…

Skaties foto:

Puikas mammai gan nebūtu radušās nekādas aizdomas par pasta darbinieku negodprātīgu rīcību, ja neatgadītos kāda cita ķibele – Patrika vectēvs aploksnē mazdēlam uz dzimšanas dienu ar apsveikumu bija ievietojis 50 eiro banknoti, taču vēstules saņemšanas brīdī atklājās, ka iekšā nekā nav. Aizdomīgs bijis arī aploksnes aizvēršanas veids – ar caurspīdīgo izolācijas lenti.

Saprotot, ka te kaut kas nav kārtībā, Maija vērsusies vietējā pasta nodaļā, un, kā izrādās, naudu aploksnēs nemaz nedrīkst pārsūtīt. Tam jāizvēlas naudas pārskaitījums, izmantojot Western Union pakalpojumus. Tas gan nemazina māmiņas sarūgtinājumu par naudas pazušanu, un Latvijas Pasta uzsāktā iekšējā izmeklēšana viņai ir tikai kā neliels mierinājums.

Skaties video:

26 komentāri