Patiesība vai mīts? Pēc “kinderolu” kodiem it kā varot pateikt, kas tur iekšā…

3 komentāri

Bez Tabu komanda dodas šķetināt, iespējams, pašu svarīgāko Lieldienu mistēriju bērniem. Kā mums gāja?

Pa internetu apkārt klejo fotogrāfija, kurā šķietami atklāts bērnu vidū tik populārās Lieldienu sastāvdaļas – Kinder Surprize olu mantiņu – noslēpums. Izrādās, ka, papētot burtu un ciparu kombinācijas uz tās iepakojuma, varot atšķirt vecās sērijas mantiņas-pārsteigumus no jaunajām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu devās uz veikalu, lai pārbaudītu, cik patiess tad ir šis mīts. Izmēģinot dažādas kombinācijas, pārliecinājāmies, ka divām “kinderolām”, kuru kodi sakrita, patiešām iekšā bija viena un tā pati mantiņa. Bet zīmīgi, ka vēl tāda pati rotaļlieta bija paslēpta citā šokolādes olā, kuras kods bija pilnīgi atšķirīgs…

Foto

Video

TOP komentāri

 • Januss
  +1 +1 0

  Januss

  Var jau spriest visādi, tomēr bez jebkāda koda šifrēšanas skaidrs - katrā kinderolā ir štrunts, kuru kāds ir nosaucis par rotaļlietu...
 • Olga
  0 0 0

  Olga

  Mēs arī esam vīlušies jau sen kinderolās. Bija daudz interesantāk kad bija lauviņas un lidzīgas mantiņas.
 • suns
  0 0 0

  suns

  kad šorīt bērni atvēra savas Smurfu oliņas-kārtējo reizi pārliecinājos,ka nav jēga tērēt tādu naudu kinderoliņām,kur iekšā kaut kas nenosakāms-ja vienā bija kaut kas līdzīgs gredzenam,tad otrā vispār nenosakāms štrunts-lieki teikt,ka bērni vīlušies,jo gaidīja Smurfus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl