3 komentāri

Makā liekot gan Rīdzinieka karti, gan Citadele maksājumu karti, kuru var “nopīkstināt” arī kā e-talonu, kāds pasažieris, neko ļaunu nenojaušot, ilgstoši par vienu braucienu maksājis dubultā. Turklāt e-talonu lasītājs par to nekādi pasažieri nav informējis – zaļais signāls iededzies tikai vienu reizi, bet nauda noņemta uzreiz no abām kartēm. Par vienu braucienu Rīgas satiksmē – 2,3 eiro!

Izrādās, liekot pie e-talonu lasītāja klāt maciņu, vienlaikus tiek reģistrētas abas kartes, kas tajā atrodas. Par to pasažieris uzzināja vien tad, kad veikalā mēģināja norēķināties ar Citadele karti – un izrādījās, ka tā jau kādu laiku kā iztukšota Rīgas satiksmes braucienos. Lieki piebilst – vīrietis ir pamatīgi sarūgtināts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš nav vienīgais, kurš saskāries ar šādu situāciju. Kāds cits rīdzinieks Dairis šādi desmit dienās Rīgas satiksmē, braucot uz darbu un no tā, iztērējis 60 eiro. “Tas ir drausmīgi,” Bez Tabu stāsta Dairis.

“Ja es būtu tik ļoti bagāts un man būtu vairāki simti mēnesī, to nemaz nebūtu piefiksējis – ka nauda tiek ņemta nost dubultā!” stāsta pasažieris. Viņš akcentē – pats jocīgākais ir tas, ka, pieliekot klāt maciņu e-talonu lasītājam, tas nopīkst tikai vienu reizi, nevis divas, taču nauda “paklusām” tiek ņemta nost no abām kartēm.

Rīgas satiksmē atzīst – jā, šāda problēma pastāv. “Tas, ko mēs varam – aicināt cilvēkus, lai izvairītos no šādām situācijām, turēt karti un e-talonu atsevišķi,” saka Rīgas satiksmes pārstāve. Viņa arī atzīst – e-talonu lasītāji šīs problēmas dēļ netiks ne mainīti, ne pārprogrammēti. Vienīgais, ko pasažieri saskaņā ar Rīgas satiksmes pārstāvju pausto var darīt – pie reģistratora pietuvināt nevis visu maku, bet tika e-talonu.

Video!

TOP komentāri

 • edmunds zalite
  0 0 0

  edmunds zalite

  Rigas satiksmei nav gruti sadus gadijumus pamanit un naudu iekaset tikai vienreiz, programistam tas butu 5min darbs. Jebkura atrunasanas ir noziedziga.
 • es
  0 0 0

  es

  Nu, godīgi sakot, ja tā sanāk, cilvēks var tikai un vienīgi vainot pats sevi, ka nepadomāja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl