Par spīti traģēdijai, jaunieši regulāri ložņā pa nepabeigto celtni Mežciemā

2 komentāri

Pirms nedēļas sabiedrību satricināja traģisks negadījums, kad Mežciemā no deviņus stāvus augstas jaunceltnes jumta nokrīt jaunietis un iet bojā. Iemesls – iespējama pārgalvība un alkohols.

Pēc tam Bez Tabu redakcija sāka saņemt ziņas, ka dažādos sociālajos tīklos ir atrodami vēl daudzi video, kur redzama jauniešu pārgalvīga izklaide šajā ēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā video redzams, ka jaunieši, asu izjūtu kāri, izmantojot virvi un cimdus, laižas lejā no nepabeigtās ēkas loga.

Pēc nelaimes gadījuma ēkas īpašnieki jau solīja, ka tiks izdarīts viss, lai jaunieši netiktu ēkā.

Cepure, sveces un nepatīkamas atmiņas ir tas, kas liecina par neseno traģēdiju Mežciemā. Nu ēkai apkārt ir aplikts žogs, kas papildināts ar dzeloņdrātīm. Papildus pa teritoriju pārvietojas apsargs. Tas ir tas, ko šobrīd izdarījuši ēkas īpašnieki, lai nepabeigtajā mājā neviens netiktu iekšā.

Kā atzīst celtnes saimnieki, pašreiz izveiktie drošības uzlabojumi attur tikai daļu jauniešu, kuri uz šejieni plūst straumēm.

To, ka ēkas apkārtnē ir jaunieši, pārliecināmies paši. Sastaptie jaunieši apstiprina, ka ēka jau sen dienas izložņāta krustu šķērsu.

Foto

Citi jaunieši stāsta, kas noticis gan ar pašiem, gan draugiem, kuri krituši lifta šahtās.

Jaunieši saka, – ja vienu vietu norobežos, vietā būs citas, jo vienmēr būs kāds, kuram gribēsies nobaudīt aizliegto augli.

Jauniešu aktīvās atpūtas pasākumu organizators piekrīt, ka vienmēr būs kāds, kurš ies uz jaunceltnēm. Te tomēr būtu darbs vecākiem, kuriem jākalpo par piemēru.

Lai kā nebūtu, jauniešiem ir jāatceras, ka nu iekļūšana augstceltnē ir slēgta, ir apsardze, būs video novērošanas kameras. Par ielīšanu ēkā draud administratīvais sods. Bet galvenais jāatminas, ka nekāds risks nav dzīvības un veselības vērts.

Video

TOP komentāri

 • STONED
  0 0 0

  STONED

  Vakar pats gribeju aiziet uz to strojku, zinaju ka apkart ir zogs, bet nezinaju ka ar dzelondratim! Ieksa tikt ir viegli, bet ara ta butu problema. Tur tagad pogainie vizinas visu laiku un cipa kkads stradnieks strada. Kur es atrak biju, kamer nebija nolikts zogs apkart.
 • .
  0 0 0

  .

  Skaists skats, azarts, tāpēc jau visi kāpj. Pati arī esmu bijusi. Nu nekas neatturēs jauniešus no kāpšanas tādās vietās. Par dzīvību, protams, katrs pats atbild. Liftu šahtās iekrist ir diezgan pagrūti, ja ir padomāts kaut par lukturīti. Galvenais drusku domāt ar galvu, tad arī šķietami pārgalvīgās situācijās nekas slikts nenotiks. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl