Sestdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Kas tavā pagrabā?

Klāt lielais ražas laiks – dārzos gatavojas ogas, augļi un dažādi dārzeņi, no kuriem čaklākie un rosīgākie prot pagatavot brīnumainas lietas – kompotus, ievārījumus, čatnijus, marinējumus, salātus un citus gardumus, ar ko mieloties aukstajos ziemas mēnešos. Ja esi viens no tiem, kurš ar lielāko prieku gatavo krājumus no dažādām vasaras un rudens veltēm, mums tev ir labas ziņas!

”Bez Tabu” aicina – ja esi centīgs dārzkopis ar konservēšanas, marinēšanas un vārīšanas iemaņām vai vienkārši dažādu gardumu pildīšana burciņās ir tavs hobijs, piedalies konkursā – atklāj mums savu mīļāko vai neparastāko recepti, kuru pēc tam varēs izmēģināt arī citi skaties.lv lasītāji!

Kas jādara? Iesūti sava garduma foto (var arī bez fotogrāfijas), pievieno gatavošanas aprakstu un atstāj savu kontaktinformāciju, un, iespējams, tieši tu būsi viens no trim uzvarētājiem, kurš saņems pārsteiguma balvu no “ELVI”! To, kurš būs pelnījis uzvarētāja titulu, izvērtēs ”Bez Tabu” žūrija, taču galvenais vienmēr ir piedalīšanās un labs nodoms.

Apsveicam uzvarētājus! Pie “ELVI” pārsteiguma balvas tiek Sintija K.; Andris B. un Dana K.!

Apskati visu iesūtītās receptes un pagatavo mājās pats!