Padoms! Kā pareizi rīkoties, ja jūras krastā ieraugi roni?

0 Komentāru
Padoms! Kā pareizi rīkoties, ja jūras krastā ieraugi roni?
Foto: Bez Tabu skatītājs ()

Sākoties pavasarim, no ziemas miega mostas ne tikai daba, bet arī visa dzīvā radība! Šajā laikā cilvēki izteikti savu brīvo laiku vēlas pavadīt tuvāk dabai. Un kas gan var būt labāks kā laiska pastaiga gar Baltijas jūras krastu, kas jūs uzlādē ar pozitīvām emocijām! Tomēr pastaigas laikā var atgadīties arī dažādas pārsteidzošas situācijas, kā, piemēram, gadījies kādai raidījuma Bez Tabu skatītājai!

Lūk, Inese no Saulkrastiem raidījumam Bez Tabu e-pastā raksta: ”Zinot, ka Jūsu raidījumos izsmeļoši izskaidrojat, kā rīkoties dažādās situācijās, vēlos uzzināt, kā pareizi rīkoties, ja jūras krastā ierauga roni?”

Un Ineses stāsts ir šāds:

Labdien! Aizvadītajā nedēļas nogalē kopā ar bērnu, pastaigājoties Saulkrastos gar jūru, ieraudzīju mazu ronēnu. Uzreiz zvanīju pašvaldības policijai, taču tur īsti neviens nespēja neko ieteikt. Inese.

Internetā atrodamās versijas dažādas – ziņot attiecīgajām iestādēm, lai kas arī tās būtu, nedarīt neko, ja zvēriņam nekas nekaiš. Ineses jautājums ir, kura no šīm versijām ir īstā?

Raidījums Bez Tabu sazinājās un Rīgas zooloģiskā dārza speciālistiem un noskaidroja, ka cilvēkam, kurš pamanījis ronēnu, pirmkārt, jānovērtē viņa veselība.

Kas jāņem vērā? Skaties video!

0 Komentāru