Olaines iedzīvotāji neapmierināti ar HIV profilakses punkta atrašanās vietu

1 komentārs

HIV profilakses punkts atrodas blakus vairākām daudzdzīvokļu mājām, bet, kas pārsteidz visvairāk, – turpat netālu arī bērnudārzs. Laiku pa laikam cauri pagalmam izslīd kāds iespējamais narkotiku lietotājs, tomēr no iedzīvotāju puses viņiem nekāda uzmanība netiek pievērsta.

Diemžēl iedzīvotāji, kurus TV3 raidījuma Bez Tabu komanda sastop vistuvāk profilakses punktam, par samilzušo problēmu runāt publiski nevēlas. Lai gan Bez Tabu klātbūtnes brīdī sevišķa pulcēšanās netiek novērota, televīzijas rīcībā ir video, kas pierāda, ka narkotiku lietotāji tomēr mēdz uzkavēties pie daudzstāvu mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Olainē HIV profilakses punkts izveidots pirms vairāk nekā 13 gadiem. Projekta koordinatores darbu toreiz veica pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību inspektore Daiva Gaišā. Pašvaldības rīcībā bijuši trīs varianti, kur ierīkot profilakses punktu, un šī ēka atradusies vistālāk no centra.

Slimību kontroles un profilakses centrs atgādina, punkta atrašanās vietai jābūt pieejamai un viegli sasniedzamai, citādāk narkotiku lietotāji to neapmeklēs. Turklāt lieki zīmēties citu iedzīvotāju priekšā nevēlas arī paši klienti. Arī pēkšņi mainīt punkta atrašanās vietu nebūtu ieteicams.

Šo gadu laikā pašvaldības policijā nav fiksēti izsaukumi par sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas saistīti ar šo iestādi, bet Zemgales iela 57 ir iekļauta regulārajā patrulēšanas maršrutā.

Ja internetā aplūko HIV profilakses punktu atrašanās vietas citās pilsētās, tad redzams, ka Ogrē tas ierīkots starp vairākām daudzdzīvokļu ēkām, bet Jelgavā tieši pretī bērnudārzam.

Olaines pašvaldības policijas pārstāve novērojusi, ka šo gadu laikā pilsētas ielas tiešām kļuvušas būtiski tīrākas no šļircēm.

Video

tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/729333?autostart=true

TOP komentāri

 • kate ςίτrδηīgā
  0 0 0

  kate ςίτrδηīgā

  Labdien Skaties.lv
  Šodien Jaunciemā tika nofilmēts sižets par LMT sakaru torni.
  Kad parādīs nelielu daļu no tā sižeta?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl