Nudien dīvaina attieksme! Veikala pārdevēja aizliedz piemērīt auskarus

2 komentāri

Kādai liepājniecei brauciens uz Rīgu, kur iecerēts iegādāties arī auskarus, atstājis ne tās labākās atmiņas – veikalā viņai aizliegts tos piemērīt.

Šāda situācija ir visai neraksturīga, jo parasti, lai pārliecinātos par to, vai auskari saskanēs ar apģērbu, acu krāsu, kā arī citiem faktoriem, tos vislabāk ir pielaikot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikala pārstāvji šādu aizliegumu skaidro ar higiēnas normām, taču citās tirdzniecības vietās par šādām lietām neraizējas. Auskarus var brīvi piemērīt un saprast – der tie vai ne.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Guna
  • zhux
    +1 +1 0

    zhux

    īstenībā jau loģiski. Ja mēs pašas negribam rūpēties par savu veselību, tad vismaz pārdevējs to izdara un tie statīvi neizskatījās tik traki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl