Nenokrist pie Mākslas muzeja tiešām ir īsta “māksla”… Kas par to atbildīgs?

1 komentārs

Laukums pie Mākslas muzeja ir vizuāli pievilcīgs, taču nenokrist uz tā ir liela “māksla”. Tikmēr atbildīgie par šo teritoriju neuzskata par vajadzību komentēt radušos situāciju.

Jau vēstīts par Mākslas muzeja apkārtni noklājošo segumu, kas pēc skata atgādina teju slavenās Luvras apkārtni, taču realitātē ir pilnīgi nepraktisks, un nokrišņu laikā uz tā nokrist ir gaužām viegli. Ironiskā kārtā – kad laukuma plātnes klāj sniegs un ledus, kas nokaisīts ar pretslīdes materiāliem, pa to pārvietoties ir daudz vieglāk nekā tad, kad tas ir notīrīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu vairākkārt mēģināja sazināties ar Rīgas Mežiem, kuri atbildīgi par konkrēto zemes pleķīti, taču pašvaldības uzņēmums Edgara Vaikuļa personā neuzskatīja par vajadzīgu komentēt radušos situāciju. Tikmēr cilvēki turpina iet kupdami, krizdami, un grāmatu izdevēja Vija Kilbloka, kura uz savas ādas pārliecinājusies par glancētā seguma slidenumu, vērsusies pašvaldības policijā.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Andrejs Katars
    +1 +1 0

    Andrejs Katars

    Par darba drošību mākslā, vai Jums prāts! Par drošiem piekļūšanas ceļiem Mākslas muzejam parūpēsies Kompetentā Institūcija ar kuru mums noslēgts līgums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl