”Zvanot ”Latvijas gāzei”, norauj lielu naudu!” Brīdina par maksas tālruni

Liepājniece Karīna trīs dienas centusies telefoniski sazināties ar ”Latvijas gāzes” informatīvā tālruņa darbiniekiem, taču nesekmīgi. Tikai pēc tam izrādījies, ka pat par neuzsāktu sarunu esot jāmaksā prāva summiņa.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • latviete

  latviete

  Runa ir par ko citu-Latvijas gāze apkrāpj un izspiež naudu nevis par gāzes patēriņu,bet gan par Nokavējuma procentiem,aploksnītēm,abonēšanas naudu(mistisku) un vadās valstī tikai pēc uzņēmuma paša sastādītiem likumiem! Tiesā lobē RD ieliktie piesēdētāji! Uzmanieties!
 • Anna

  Anna

  Uzņēmumam vispirms būtu jāsaprot vārda "elektronisks" nozīmi un tad jācer uz to, ka visi visu kārtos elektroniski. Kamēr ir jāprintē iesniegumus/pieteikumus, jāaizpilda un jāieskanē, saukt kaut ko par elektronisku ir smieklīgi. Un totāla utopija ir domāt, ka visā Latvijā visiem ir datori, internets, printeri un citas ierīces, un šis ļoti labi atspoguļo LG vadības dzīvošanu ļoti tālu no realitātes. Latvenergo visu var izdarīt pa tālruni, ja cilvēkam nav interneta vai ierīces, kur darbināt viņu aplikāciju vai portālu, un arī sazvanīt var. LG ir absolūts pretstats, sazvanīt nevar, dārgs zvans un pa īstam elektroniski arī neko izdarīt nevar. LG varētu pamācīties no kolēģiem, kā iet līdzi laikam un kā apkalpot klientus. Pati šim murgam gāju cauri, un pat negribu redzēt telefona rēķinu.. Viena zvana minūte 20 centi...
 • Pensionārs

  Pensionārs

  Zvanīju uz bezmaksas 155 gāzei, pateica, ka dažādos jautājumos jāzvana uz tādu un tādu tel., bet neviens nebrīdināja par maksas zvanu un rezultātā bija jāmaksā vairāk kā 19 eiro. Diemžēl viņu paskaidrojumi pašā sākumā izskanēja neiecietīgi. Tad zvanīju, protams, vēl, atkal ilgi gaidot savienojumu, atbildēja laipni.
 • Andris Mežpapāns

  Andris Mežpapāns

  Ja gribi noskaidrot vai tas ir paaugstinātas maksas numurs,tad iesit Googlē ,,Numuri.lv ,iesit interesējošo numuru un tev parādīsies ,ja Lattelekom ,tad nebūs pa augstināta maksa,ja kaut kādi ,,trifliņi'',tad vari nezvanīt. ,,Gaso'' telefona N ir - 67369938- uz šo brīdi līnijas ir aizņemtas jo izmainījusies apmaksas veids,vecais bija savādāks ,gribēju pajautāt ,kā pareizi apmaksāt par visu gadu,nesazvanīju.Darba laiks ir no 8 līdz 18 .Pie ,,gāziniekiem'' ir vismaz grāmatvedībā kārtība,Latvenergo manis pārmaksātā nauda pazuda ,kad uztaisīja troksni,tad uzradās,tagad maksāju katru mēnesi (ne vidējo) ,sanāk lētāk.
 • Zorro
 • arnolds
 • Zita Vējkrīgere

  Zita Vējkrīgere

  Es arī zvaniju, vienu dienu nogaidiju 7 minūtes, apnika, šodien zvaniju 13:06 minūtes atjkal klausijos klavieru koncertu, apnika...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!