“Žņaudza un nogrūda pa trepēm!” 25 gadus ilgs “bojevika” cienīgs kaimiņu konflikts Jaunjelgavas novadā

Divu kaimiņu strīdus Jaunjelgavas novada Sērenē, kas nebeidzas jau 25 gadus, scenārijā varētu iekļaut kāds Holivudas asa sižeta grāvēja veidotājs. Konfliktējošās puses nespēj nomierināt arī policija.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Visu redzēju

  Visu redzēju

  Marekam vajadzētu mazāk žūpot un skatīties zem kājām. Uzbrukuši kāpnu telpā... ha ha ha smiekli nāk, tad jau katrs dzērājs šitā varētu žēloties kad dzērumā nokrīt. Nez kāpēc noklusēja faktu ka Mareks dzērumā vicinās ar cirvi un bojā citu īpašumu. Tur acīmredzams antisociāls elements vienkārši “kačā pravas” un neljauj citiem normāli dzīvot. Ne jau velti Marekam tik daudz lietas bijušas ierosinātas, tas vien jau liecina par indivīdu.
 • Janka

  Janka

  Ir 3 fakti.
  1) Var redzēt kā Mareks piesavinajies kopīpašumu - patvarīga būvniecība pārnesot dzīvokļa durvis tālāk kopīpašumā.
  2) Mareks stāsa ka Andrejs esot 2 metri 20cm. Video redzams ka max 1m 85cm
  3) Kāpēc Mareks neielaida Bez tabū savā dzīvoklī? Aizbildinoties ar to, ka Andrejs esot neadekvāts, tajā pašā laikā Andrejs sava dzīvoklī ielaida. Kas tur iekšā notiek?
  Meli, meli, meli. Mareks nav riktīgs.
  • Mareks

   Mareks

   Nu ne jau Mareks,piesavinajas pūsi koplietošanas telpas bet Andreijs ko krapsanas ceļa ,censoties caur tiesu uzlikt pa pienakumu valsts zemes dienestam akrualizet kadastra datus.2 kas atiecas uz 2.20tas teikts aprakstoši ,melu tur uz visiem piecsimt metrim,kas atiecas uz neielaisanudzivokli tak vairak nebija nepieciešamibas jo izrunajamies citur,kaut gan bija gan salauztie griesti ko salauzis leonovs,un dzivokli es dzivoju parvavacoties uz virtuvi jo dzivot istaba nevar del patstavigiem andreja nakts nemieriem,kas ilgst jau divus gadus un neviens netic ,izklausas neticami ka ta var but,ir diem zel, yotube ir vidio ,,nedarbi policijas aizsega,, tur ari nekas nebus ticams

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!