Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

34 komentāri

76 gadus vecā Genoveva mūs laipni uzņem nupat iegādātajā dzīvoklītī Maskavas ielā. Ja virspusēji rodas iespaids, ka pirkums bijis labs, tad, aplūkojot dzīvokli rūpīgāk, nāk apskaidrība.

Uzreiz pēc dzīvokļa iegādes pirmā stāva kaimiņi vērsušies pie Genovevas ar pretenzijām, ka viņu dzīvoklis ir appludināts. Izrādās, ka to izdarījuši dzīvokļa ”remontētāji”, kuri īsi pirms dzīvokļa pārdošanas darbus ”noslēguši”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Remontdarbi gan bijuši dekoratīvi, jo uzstādītais klozetpods nav piestiprināts pie grīdas, dušas kabīnē nav pienācīgas izolācijas.

Tāpat tualetes durvis nav iespējams gluži vienkārši aizvērt, jo pods ir novietots tik tuvu durvīm, ka, apsēžoties uz klozetpoda, kājas traucē durvju aizvēršanai. Arī palodze uzstādīta acu aizmālēšanai, tāpat krāsns neatbilst ugunsdrošības prasībām.

Genoveva
Nopirkusi kaķi maisā

Oficiāli samaksāju 6 500 eiro un 9 000 eiro iedevu ”uz rokas” Uldiņam. Viņš ir lielākais krāpnieks. Savā dzīvē daudz ko esmu piedzīvojusi, bet šis ir par traku. Tam cilvēkam nav kauna!

Šīs un vēl citas nepilnības kundze būtu gatava pieciest un labot par saviem līdzekļiem. Taču, lai demonstrētu cūcību augstākajā pakāpē, Genovevai nepieciešams cirvis. Dzīvoklī uzstādītas 7 elektrības rozetes, taču tās visas ir dekoratīvas. Līdz rozetēm nav ierīkots elektrības pieslēgums.

Dzīvokļa pārdevējs Uldis uz kundzes zvaniem neatbild, un Bez Tabu viņa kolēģis iesaka rakstīt e-pastu. Bez Tabu zināms, ka tajā pašā namā Genovevas dzīvokļa pārdevēji tirgo vienistabas dzīvoklīti. Rozetēs ir elektrība un labierīcības izskatās pieklājīgāk. Pārdevējai atgādinām par lielisko elektrības risinājumu blakus dzīvoklītī.

Elīna
Pārdod blakus dzīvoklīti
 • Māklere: Nezinu, man tur netaisīja remontu, tur taisīja citi. Nezinu, kas to darīja.
 • Žurnālists: Kundze, kura nopirkusi dzīvokli, ir izmisumā.
 • Māklere: Es viņai nepārdevu, to darīja partneris, lai viņš arī ņemas ar viņu. Es esmu ļoti pārsteigta.
 • Žurnālists: Kā atrisināsiet šo situāciju?
 • Māklere:Es domāju, ka viņš segs par saviem līdzekļiem, kompensēs viņai visu. Esmu 100% pārliecināta.

Genoveva norāda, ka mēneša beigās plānota tikšanās ar dzīvokļa pārdevēju. Pērkot dzīvokli, kundze parakstījusi dokumentu, ka iepazinusies ar dzīvokļa tehnisko stāvokli, pretenziju neesot.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • ...
  +30 +30 0

  ...

  Nevaru iedomāties, ka kāds, tagad pērkot dzīvokli pārbaudīs visas rozetes. Kundze jau teica, ka visu pārējo varētu remontēt par savu naudu, bet nu tā apmanīt cilvēku, ar tām rozetēm... briesmīgi!!!
 • Janis Krievins
 • Elans Lācis
  +16 +15 -1

  Elans Lācis

  Nu labi, tur par podu ir reāli pati vainīga. Bet nu pārējais ko tur parādīja ir psc.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl