Zilumi un neciešamas sāpes! Vīrieti iespiež veikala elektroniskās durvis, atbildīgie vainīgi nejūtas

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

5 komentāri

Pēc Valsts darba inspekcijas rīcībā esošās informācijas, šogad 18 cilvēki darbavietā guvuši smagus miesas bojājumus! Bieži vien nelaimes piemeklē cilvēkus, kuri strādā tieši lielveikalos! Taču tos gūst arī cilvēki, kuri uz veikalu dodas iepirkties. Rīdzinieku Alekseju iespiedušas elektroniskās veikala durvis.

Ierasts gājiens uz lielveikalu beidzies ar slimnīcas apmeklējumu, neskaitāmu medikamentu lietošanu un neizturamām sāpēm. Vīrietis stipri traumējis gūžas kaulu.

Aleksejs
guvis traumas

Durvis vērās vaļā, un pēkšņi jutu grūdienu! Es pakritu, nesapratu, kas notiek! Cilvēki sāka palīdzēt, jo nevarēju kāju pakustināt.

No izbīļa mati cēlušies stāvus – ārsti noteikuši gultas režīmu. Kad kāja atveseļojusies, Aleksejs nekavējoties par starpgadījumu ziņojis atbildīgajām iestādēm, lūdzot atlīdzību.

Taču viss neesot bijis tik vienkārši kā gaidīts! T/C Rimi pārstāvis atbildējis, ka par Valdemāra ielas lielveikala durvīm atbildību neuzņemas. Durvis piederot nama apsaimniekotājiem.

Sacīts, darīts! Sazinājies ar nama apsaimniekotāju SIA “Plesko Real Estate”. Taču arī viņi apgalvojuši, ka par durvīm neatbildot.

Kārtīga futbolēšana no vienas iestādes uz otru Alekseju sadusmojusi. Viņš vēlas atbildīgajiem aplauzt ragus un lūgt uzņemties atbildību par notikušo!

Skaidrot situāciju “Bez Tabu” dodas pie ēkas apsaimniekotāja SIA “Plesko Real Estate”, bet tavu brīnumu – tie atrodas vienā ēkā ar “Rimi” vadību! Arī apsaimniekotāja vārdā situāciju komentē “Rimi” pārstāve, jo tas ir viņu saistītais uzņēmums!

“Tas, ko šajā situācijā varēja izdarīt un arī izdarīja T/C Rimi, izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību. Tika veikta pārbaude novērošanas kamerās un secināts, ka kungs bija ļoti neuzmanīgi tuvojies durvīm. Neievērojot, ka tieši tajā mirklī tās vērās ciet.”

Aleksejs smīkņā dzirdot par kamerās redzēto. Vien ironiski nosaka, ka visi cilvēki taču paši skrien virsū durvīm!

Zvērināta Juridiskās palīdzības biroja “Eiro Temīda” vadītājs Valdis Krisbergs pārliecinoši nosaka, ka situācijā ir jāiesaista jurists. Tikai viņš varēs pienācīgi izvērtēt situāciju un palīdzēt rast risinājumu kompensācijas piedzīšanai.

Nama apsaimniekotājs neredz, par ko būtu kompensācija jāizsniedz. Taču, ja Aleksejs domā citādāk, – palīdzēs tikai juridiska konsultācija, kura var novest pat līdz tiesāšanās procesam.

Foto

5 komentāri