Ziepniekkalna iedzīvotāji noraizējušies par vēl 13 koku izciršanu

Ziepniekkalnā, Spulgas ielā, plānots izcirst 13 kokus, kas kalpojot kā aizsargmūris un pasargājot Spulgas ielas apkaimē dzīvojošos no Valdeķu ielas intensīvās satiksmes radītā trokšņa un piesārņojuma.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Normunds no Graudu ielas

  Normunds no Graudu ielas

  Labdien,
  Esmu tikai par sakārtotu un drošu vidi mūsu bērniem un kaimiņiem. Nesaprotami kāpēc cilvēki pretojas tam, ka tiek sakārtota vide un drošība?! Patreiz pa šo ieliņu pārvietoties ar kājām vai velosipēdu, kur nu vēl bērnu ratiņiem ir ļoti apdraudēti. Tie kas aizstāv šos pāris kokus nedzīvo tiešā tuvumā un nepārvietojās pa Spulgas ielu līdz ar to viņi nevar būt objektīvi. Šajā posmā no Graudu līdz Bātas ielai regulāri ir konfliktu situācijas, jo 2 transporta līdzekļi nevar izmainīties vienam nenobraucot no ceļa, kas dubļainā laikā var arī slikti beigties. Esmu par sakārtotu un drošu Rīgu!
  • Pff

   Pff

   Tur vispār pa dzīvojamo zonu nebūtu jābrauc tik daudz mašīnām. Pēc iespējas ierobežot to plūsmu, nevis veicināt!
 • Raits no Graudu ielas

  Raits no Graudu ielas

  Sižetā intervētajiem iedzīvotājiem nav skaidrības par kuru projektu iet runa - iecerēto tidzniecības centra būvi vai Spulgas ielas sakārtošanu - 146 koki vs 13 koki. Saprotams, ka cilvēki var būt pret tirdzniecības centra būvi un liela skaita koku izciršanu bet grūti saprast kāpēc cilvēki būtu pret šīs Rīgas Domes aizmirstās Spulgas ielas sakārtošanu un paplašināšanu. Tas ir arī drošības jautājums - cilvēkiem būtu daudz drošāk staigāt pa sakārtotu ielu ar ietvi nevis pa šauru ieliņu, kur diviem auto grūti izmainīties. Mēs taču ievēlējām jauno Rīgas vadību ar mandātu sakārtot infrastruktūru. 13 nelieli koki ir cilvēku drošibas vērts upuris.
  • aivis no valdeķu ielas otras puses

   aivis no valdeķu ielas otras puses

   Protams Spulgas ielas iedzīvotājiem vajag mežu, kamēr otrā valdeķu ielas pusē dzīvojošie var iet uz kaut cik normālu veikalu apkārt viņu aizaugušajiem brikšņiem
 • Edgars
 • tabu

  tabu

  Attiecīgajā māju sektorā dzīvo pietiekami bagāti cilvēki, kas principā varēja brīvo zemi izpirkt un izmantot pēc saviem ieskatiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!