Zemnieks ierauts traktortehnikas krāpnieku shēmā. Atsaucoties sludinājumam, zaudējis 1800 eiro

Raidījuma “Bez Tabu” skatītājs gribējis iegādāties traktoru. Veicis 1800 eiro lielu priekšapmaksu, bet palicis bez naudas un bez traktora.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Annija

  Annija

  Nu mēs ar diezgan muļķīgi iekritam ne pērkot ,bet pārdodot. Pateicoties policijas darbam atguvām pēc diviem mēnešiem naudu,lai gan cerība maza bij'.Mūsu varonis bij' Aivars Cālers kas meisterīgi notēloja gan pircēju gan itkā nolīgto treilelistu.
 • Es

  Es

  Policija vienkārši negrib strādāt, es iekritu uz tādu pašu sludinājumu pirms gada. Ne naudas ne traktora. Policija zin visu informāciju , gan kam konts pieder , gan kur un kad nauda tika izņemta no konta. Bet pie taa viss kriminālprocess apstājas !!!!
 • Zemnieks

  Zemnieks

  Mūsu cienījamie naudas izkrāpēji izmanto atsevišķu komercbanku paviršību, banku uzraugošo institūciju vienaldzību un drošības policijas bezdarbību. Vai esam droši, ka izkrāptā nauda netiek izmantota terorismam, narkotikām u.c.? Tā nu mēs dzīvojam "tiesiskā"valstī, kur katrs ir par sevi un pats vainīgs, ja tevi piemuļķo. Krimināllietas tiek ierosinātas... visi cīnās ar sekām, bet cēloņus nenovērš.
 • Bijusais2 grupas invalidins

  Bijusais2 grupas invalidins

  Shemotajus uz Sibīriju lasīt čiekurus un pirms braukšanas ar kapost vaļi pa muguru ka muiznieklaikos zaglim
 • Sveta

  Sveta

  Visas iesaistītās puses pārliecinoši runā, bet neviena neuzskata par nepieciešamu uzlabot situāciju, lai tādu gadījumu būtu mazāk vai nemaz. Jā, dara visu likumu un citu normatīvo aktu, noteikumu ietvaros, bet, lai tos papildinātu ar veicamajiem uzdevumiem drošākiem darījumiem, neviena neuzskata par vajadzīgu. Nu ja - vienmēr iespēja atrunāties, ka tas mums obligāti nav jādara...
 • Fuksis

  Fuksis

  Jåni, konta numurs pieder kaut alkašam vai nepilngadīgajam, kurš kaut ko par padarīto dabū. Viņi vairāk neko i nezina. Naudu ātri izņem, i neko atpakaļ dabūt nevar.
 • Anna

  Anna

  Atkal notiek krāpšana, bet nekas netiek darīts, lai tādus gadījumus mazinātu. Kā vienmēr - visa atbildība uz potenciālajiem pircējiem. Policija zina, kas un ko organizē, kā organizē, bet nekas jau nemainās. Bankas arī nemēğina uzlabot drošību, atruna, ka viņiem noteikts, ka konta nr. ir identifikators, sūC, kam pieder tas. Tātad - apzināti atbalsta noziedību.
 • Janis

  Janis

  Nu tocna mulkis, kapec naudu nevar atgut ,konta nukurs ta ir zinams un konts kadam pieder .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!