“Zemes gabals ”kāpj ārā” no robežām!” Rīdziniece ziņo par ilglaicīgi nesakoptu ietvi Pārdaugavā

Pievienot komentāru

“Bez Tabu” redakcijā vērsās raidījuma skatītāja Ginta. Rīdziniece novērojusi kādu pavisam aplamu un ilglaicīgi ignorētu situāciju Pārdaugavā.

Ginta
vēlas sakoptu Rīgu

Kārļa Ulmaņa gatvē 67 pie degvielas uzpildes stacijas ir nesakopts zemes gabals, kas ”kāpj ārā” no robežām. Šobrīd sāk aizaugt gājēju ietve. Kādēļ neviens no pašvaldības neaizrāda zemes īpašniekiem? Šobrīd ir apgrūtināta gājēju droša pārvietošanās!

Ne reizi vien “Bez Tabu” risinājis dažādas problēmas Pārdaugavā. Tāpēc jau laikus zinājām, kur meklēt atbildi, – Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā.

Laura Apkalna
Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā

Skatītāja norādītā teritorija ir piekritīga Rīgas pilsētas pašvaldībai. Uzturēšanas darbi tika plānoti jūlijā, bet, izskatās, ka darbus uzsākt varēsim jau 10. jūlijā. Primāri tiks organizēti pļaušanas darbi un gājēju ietves atbrīvošana no krūmu zariem, lai gājējiem būtu droša pārvietošanās. Rudenī uzturēšanas darbus turpināsim, izzāģējot krūmus visā zemesgabalā. Visu cieņu! Izpilddirekcija turēja savu doto vārdu. Sazinājāmies vēlreiz ar Gintu, kura pati pārliecinājās par sakopto teritoriju. Tagad izpilddirekcija noteikti neaizmirsīs, ka šī vieta tomēr ir pašvaldības pārziņā.

Jāpiebilst, ka izpilddirekcija turēja savu doto vārdu.

Sazinoties atkārtoti ar Gintu, rīdziniece pati pārliecinājās par sakopto teritoriju, nosūtot fotogrāfijas pēc padarītajiem darbiem. “Pagājušajā nedēļā trotuārs tika iztīrīts, arī zāles mala blakus trotuāram. Vienīgi, kas ir palicis nedaudz malā – miskaste, bet tas jau ir cits stāsts.”

Visticamāk, tagad izpilddirekcija nu noteikti neaizmirsīs, ka šī vieta tomēr ir pašvaldības pārziņā.