Zaglis draud pārdevējam ar nazi! Cilvēku bezdarbība laupīšanas laikā pārsteidz sociālo tīklu lietotājus

35 komentāri

Interneta vidi pāršalc ziņa par kādu pirmdienas vakarā aplaupītu degvielas uzpildes staciju. Videonovērošans kameru fiksētajā video redzams, cik vienkārši zaglis spējis pienākt pie kases un pielikt kasierim nazi pie kakla, nevienam aculieciniekam nemaz nereaģējot. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, bet internetā tiek lauzti šķēpi – kāpēc aculiecinieki nav reaģējuši un vai attiecīgajā situācijā tas būtu bijis viedākais lēmums?

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirkņa policisti, kuri noskaidroja, ka pulksten 20.41 degvielas uzpildes stacijas kioskā ir ienācis pagaidām nenoskaidrots vīrietis, aizgājis otrā pusē kasei, no mugurpuses satvēris kasieri, izvilcis nazi un, pielikdams to kasierim pie kakla, prasījis to atvērt. Rezultātā vīrietis nolaupījis 276 eiro un aizbēdzis.

Laupītājs bija ģērbies zilā T kreklā, sportiska stila melnā vestē, melnās biksēs, zilos apavos un cepurē ar nagu.

Kā sociālajā tīklā “Facebook” vēsta Valsts policija: “Noziegumam bijuši vairāki aculiecinieki – veikala apmeklētāji, kuri notikušajā nolūkojušies, bet nav atbilstoši reaģējuši, izsaucot policiju.”

Šobrīd saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess, un ļaundara identitātes noskaidrošanai ir ļoti nepieciešamas iedzīvotāju liecības. Aicinām atsaukties aculieciniekus notikušajai laupīšanai, kā arī personas, kuras atpazīst video redzamo aizdomās turēto vīrieti vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu. Informēt policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 25496804, 67030630 vai 110.

35 komentāri