Visu priekšā dur vēnā, izmet šļirces, nodarbojas ar seksu! Rīgas centrā bīstas no kaimiņiem pašvaldības dzīvoklī

Alkohola un narkotiku lietošana, pēc kā kāpņu telpā mētājas šļirces, arī nodarbošanās ar seksu citiem redzamās vietās – par šo un daudz ko citu ziņo Rīgas centra nama iedzīvotāji. Ģimenes ar bērniem un citi iedzīvotāji vairs nevēlas noskatīties kaimiņu dzīvokļa iemītnieku un viņu draugu izdarībās, tāpēc pieprasa pašvaldībai izlikt viņus no reiz ierādītā dzīvokļa.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Klusais ārprāts !!!

  Klusais ārprāts !!!

  Nē nu ko var prasīt kārtību valstiski lielo problēmu risināšanā, ja nevar apkarot itkā vienkāršus, sabiedrību degradējošus faktus !!! Nu kur vēl trakāk, ja neņemam vērā,ka šādos antisociālos apstākļos spiestas dzīvot un justies apdraudētas normālas ģimenes ar bērniem, kuri jau no bērnības visu to redz ! Un neviens neko nevar izdarīt !!!!!! Vai tiešām Rīgas pilsētas dome ir tik nožēlojami bezspēcīga ,ka netiek galā ar šādiem idiotiem !!! Kāpēc iedzīvotāiem saviem spēkiem jācīnās un jāsūdz tiesā un jāpanāk kārtības ievešana, ja tiek maksāti nodokļi lai algotu policiju un citas atbilstošas iestādes un organizācijas, kam tas būtu jādara ! Gan policijai, gan visām citām bezpeļņas organizācijām algas maksā iedzīvotāji ar saviem nodokļiem, vai tiešām nevar ieturēt un nodrošināt elementāru kārtību un drošību normāliem cilvēkiem!! Tās kundzītes,labi uzposušās kameras priekšā ,jau tos savus skaitāmpantiņus ko galvas iemācījušās, jo tas neattiecas uz viņu mazbērniem, bet kā būtu,ja būtu !!!!
  • Jātiek prom !!

   Jātiek prom !!

   Tikai ārā no Rīgas !!! Lai bērni neredz,nedzird un nepiedzīvo to ārprātu! Uz laukiem,uz laukiem,kaut arī govs jāslauc!!!
 • Faaaak
 • Elija

  Elija

  Tas ir tā interesanti...mums, normālai ģimenei, ar diviem bērniem nav kur dzīvot, jo savu īpašumu zaudējām krīzes gados, bet antisociāliem indivīdiem piešķir dzīvokļus!
 • Kaimiņiene, kura cīnās jau desmit gadus, bet rezultāta nav!

  Kaimiņiene, kura cīnās jau desmit gadus, bet rezultāta nav!

  Ko var gaidīt, ja 10.gadu garumā policija ņirgājās par mums, nelikvidē ,,Točku,, aizstāv dāmīti, kura 7.gadus nekur nestrādā, no cietuma iznākusi, zog mūsu elektrību, uzbrūk invalīdei, utt. Šās personas, kuras jau ir tā degradējušies ir lepnas, ka aiz tā stāv policija.
  Policija neko nedara, ja mēs sūdzamies par draudiem no šīm personām, mums pasaka, nekaitiniet viņus. Tāda ir mūsu policijas attieksme par šiem dīkdieņiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!