“Viss vienalga? Atkal vajadzīga sāpīga mācība?!” Precēm aizkrautās ejas Tukuma veikalā “Maxima” biedē pircējus

Tukumnieki sūdzas, ka vietējā lielveikalā ”Maxima” ejas tirdzniecības zālē aizkrautas tik ļoti, ka traucē pārvietošanos. Pircēji arī bažījas, ka preču kalni ik uz soļa var kavēt evakuēšanos no veikala krīzes situācijā. Pirkstu veikalnieku virzienā krata arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Sarmīte

  Sarmīte

  Nav jau runa tieši par piebāztiem veikaliem,bet šajā gadījumā runa bija par eju,par kuru ir jāpārvietojas cilvēkiem,kā arī invalīdidiem kuri pārvietojas ratiņkrēslos ,par kuru mēs ienāk un izejam,jo tas tak domāts cilvēkiem nevis precēm!Kā tika stāstīts diezvai ja sāktos kāda panika tiktu kāds normāli laukā,ir kuri nosoda šo stāstu,bet nepiedomā kad to veikalu apmeklē bērni,radi ,draugi kā arī paši darbinieki ,lielākā daļa kuri apmeklē šo veikalu bija neapmierināti,tikai visi papukstēja,parunāja aiz muguras kā jau visi tagad pieraduši darīt!
 • Zane

  Zane

  Sasmèjos,ieejiet jebkurà lielveikalà viss piebàzsts ka ar ratiem nav iespèjams iziet.
 • ess

  ess

  arī Liepājas Maxima XX tas pats ar lieliem ratiem vnk neiespējami izbraukt
 • Irēna

  Irēna

  Tāpat ir Saldū Maximā XX!☹Nevar pat pie vajadzīgo preču plauktiem klāt tikt,jo visur vai kaudzēs preces vai paletes ar precēm!Jāiet meklēt pa kuru brīvu šķirbu var tikt uz priekšu. Arī ar bērnu ratiņos neiespējams pārvietoties pa veikalu!😡Vai tiešăm veikalam jābūt kā noliktavai?! Tāpat neiespējams kādu preci sasniegt😡😵
 • Nnn

  Nnn

  Tas ir nieks, kas notiek DEPO vekalā Rīgā krastmalā, tur ar kādu vannu vai čuguna krāsniņu var dabūt pa galvu no 6 m augstuma. Lamināta paletes pilnas plauktos saliktas neatbilstoši. Braukā elektropacēlaji, viena kļūda un traģēdija klāt.
 • Mazais

  Mazais

  Ļoti švaks 2X, aizbraucot uz blakus rajonu tādam pašām, ka viņas tur saucas maksimām, ir pavisam savādāka sajūta tur iepērkoties, sortimets un izvēle, pats esmu vadījis Tukumā vairākus gadus lielveikalus, nu skumjš iespaids, žēl, ka šajā čatā neieskatas kāda augstāk stāvoša leišu max. amatpersona.
 • Mazais

  Mazais

  Vēl jau ta čigāniete ar to trako grīdas mazgajamo mašīnu, liekas, ka tikai viens mērķis, savainot kadu
 • Kkk

  Kkk

  Maz telpas, kur pārvietoties? Vēl sliktāk ir tas, ka visas preces pārvietotas nezināmas vietās, atgrieziet vecās vietas, lai šmigas plaukti stāv atsevišķi no tarhūna plaukta
 • ta

  ta

  Trakākais, ka tajās starpās stāv "atkritumi" ko tirgo mēnešiem, kamēr iztirgo. Var jau to visu salikt kompaktāk mazākos krāvumos un pārējo glabāt noliktavā.
 • erki

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!