”Viss izžuva, izņemot grīdu,” autovadītājs dalās ar rūgto pieredzi ķīmiskajā tīrītavā Rīgā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Ķīmiskās tīrītavas apmeklējums autovadītājam Andrejam izvērtās par negaidītu murgu, kas izbojāja ne tikai iecerēto nedēļas nogali, bet arī radīja pamatīgus zaudējumus.

Andrejs dzimšanas dienā no sievas saņēma kuponu automašīnas salona ķīmiskajai tīrīšanai. Vīrietis nolēma papildus neiegādāties salona žāvēšanu, jo iepriekšējās reizes bez tās izticis. Vakarā vīrietis saņēmis spēkratu automazgātavā un kopā ar mīļoto sievieti devušies izbraukumā uz Siguldas pusi.

Pāris nolēma nakšņot automašīnā, kur, nākamajā rītā pamostoties, bija pārsteigti par lielo mitruma līmeni spēkratā. Kā stāsta Andrejs, tad no salona viss tika izņemts ārā un nolikts saulē. Viss esot izžuvis, izņemot grīdu. Mašīnas žāvēšana nedeva gaidīto rezultātu, tādēļ, atgriežoties Rīgā, Andrejs vērsies pie speciālista, kura vadībā automašīnas salons tika pilnībā izjaukts.

Automašīnas īpašnieka uzņemtajā video redzams, ka spēkrata skaņas izolācijas materiāls ir piesūcies ar ūdeni. Sazvanoties ar automazgātavas darbiniekiem, tās darbinieki sākotnēji nav ticējuši Andreja teiktajam.

Andrejs
AUTOMAŠĪNAS ĪPAŠNIEKS

”No sākuma nebija runa par kompensāciju. Parunājām, piedāvāja 150 eiro, taču man vajadzētu izdzēst video, pretenzijas, ko esmu publicējis. Nolēmu vērsties policijā, pieprasīt oficiālu kompensāciju.”

”Bez Tabu” izdodas sastapt mazgātavas darbinieku, kurš apstrādāja Andreja automašīnas salonu. Viņš noliedz, ka šāda automašīnas appludināšana varēja izveidoties ķīmiskajā tīrītavā. ”Es tur nesaskatu mūsu vainu. No kurienes tur ir tas ūdens, vēl pie tam tik daudz, cik viņš apgalvo. Kad iesēdās, aizbrauca, tad nekā tur nebija,” stāsta automazgātavas darbinieks Deniss, kurš cita starpā uzsver, ka sūdzības no citiem klientiem nav saņemtas.

Andrejs noskaņojies savu taisnību pierādīt arī tiesas zālē un šobrīd jau ar iesniegumu vērsies policijā.

Foto