“Visi jūtas izčakarēti ne pa jokam!” Rēzeknē krasi mainīta sabiedriskā transporta shēma un rada sašutumu vilni

Rēzeknē šovasar īstenota apjomīga sabiedriskā transporta reforma – jauna shēma, jauni maršruti, jauni atiešanas laiki un līdz ar to arī jaunas problēmas pasažieriem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Jurģis

  Jurģis

  Nu tak Rēzekne ir maza Ņujorka,ar vienu maršruta autobusu līdz galam nedabraukt🤣
  Krāpnieku afēristi,kurnu vēl jāpērk biļete bērnam....tikai Rēzeknes autobusos.....ar ko šie autobusi atšķiras no citas Latvijas satiksmes?
 • Cietusi.

  Cietusi.

  Nu vesels saprats gan nav. Tie kas izdomaa šadu murgu nav bijis Rezekne nekad.nav braucis sabiedriskaja transportaa nekad mūžā. Brauc teva vai mates pirktaa auto.Nekad nevajag uz polikliniku. uz vsaa. Vid.lai no Baltas aptiekad jeb maxima pueturas tiktu uz darzu Pleikšnos.jabrsuc lidz Marai.atpakaļ ar tik lidz Marai.... gribi uz kspuem.ej lidz Marai ...Gribi uz polikliniku.ej lidz Marai...Nu murgs.laikam jabut katrai rantei riteņi mates vsi teva pirkti.lai bez stresa iziet šo krustaceļu. Milie domnieki.atmostaties
 • Cits

  Cits

  21 gs.visiem slodzes un iespejas.ka pat ar mašīnu ne visu iespet. Mes spiesti staveet pietura un braukt nevis tuvak merkim.bet aplamiem līkumiem prom no mērķa. 13 Iekāp pie hesburgera.nākama pietura Zemniekh iela.nav sfulbums.tas ir ja kludsini iekapi 13.tev jākāto no Zemnieku ielas.lai tiktu atpaksļ lidz hesburgeram un brauktu uz darzu. Murgs.arpraats .laikam ar slimu sapratu un galvu izstraadataaji
 • Viktors

  Viktors

  Gribēju no dzelzceļa stacijas Rēzekne 2 tikt uz autoostu. 13:40 pēc saraksta no stacijas jābūt autobusam 21A, tas ir uz Vipingu. 13:40 pienāca autobuss uz Blaumaņa. Pēc shēmas pieturā pie stacijas, uz centru vispār nav autobusu.
 • Lala

  Lala

  Nav jau nemaz tik traki. Liela daļa cilvēku ir mainījuši dzīvesveidu - staigā vairāk ar kājām. Veselīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!