Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Dienas pirmajā pusē Bez Tabu komanda ziņoja par traģisku notikumu, kas norisinājies šonakt uz “Tallink” prāmja “Izabella” – kāda sieviete pārlēkusi pār kuģa bortu.

AS “Tallink” Latvijas pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece apstiprina, ka vakar īsi pēc plkst. 2.00 naktī pēc Latvijas laika, kad kuģis “Isabelle” bijis ceļā no Rīgas uz Stokholmu, kuģa apkalpe saņēmusi paziņojumu par to, ka, iespējams, kāds cilvēks pārlēcis pār bortu. Vairāk lasi šeit!

B. Muceniece stāsta, ka nekavējoties tika sāka cilvēka glābšanas operācija. Glābšanas darbus koordinēja Tallinas Jūras meklēšanas un glābšanas centrs, kura atbildības zonā tajā brīdī atradās kuģis. Meklēšanas darbiem pievienojās arī kuģis “Romantika”.

“Meklēšanas operācija notika stipra vēja un lietus apstākļos vairāk nekā 2 stundas un noslēdzās plkst. 4.20 naktī. Cilvēks diemžēl netika atrasts.”

Saskaņā ar sākotnējo informāciju cilvēks, kas pārlēcis pār bortu no kuģa 9. klāja, ir 1973. gadā dzimusi sieviete, Lietuvas pilsone.

Informācija ir nodota atbildīgajām institūcijām, tostarp Zviedrijas policijai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl