“Viņš gulēja beigts, galva asinīs, bet meitai viss sāns “izvandīts”!” Māte stāsta par traģisko konfliktu Līgosvētkos pie Aizputes

Līgosvētku vakarā Cīravas pagastā vietējos iedzīvotājus pāršalc nepatīkama ziņa – kādās lauku mājās svētku atmosfēra vienā acumirklī pārtop par traģēdiju.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Kāda interesenta sakritība latviešu tautā svinot "līgo" jūnijā, tieši Latvija tika okupēta un latvieši izsūtīti. Citi teiks ai tā tikai sazvērestības teorija, bet es jums saku nav viss. Vasara pat nav līdz vidum, ka tik daudz mirušie! Cerams, ka līdz ziemai piedzims tik pat bērnu klāt, cik ir mirušie!
 • I...
 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Pagāniskie svētki prasa upurus, pagānu pielūgsmes tradīcijas un rituāli paņem dzīvības! Priecājos, ka nesvinu pretīgos līgo dzeršanas svētkus! Izsaku līdzjūtību sievietei un ceru, ka Dievs atklās kāpēc tā notiek!
 • Iemācies lasīt

  Iemācies lasīt

  Ģirt, tu stulbs esi.. 🤦‍♂️ Lasīt iemācies tad pārmet kko, un tas ka 1 stulbenis ar problēmām nošāvās, nozīmē ka tgd visi mednieki jālikvidē? 🤔 Tak padomājiet ar galvu cilvēki.. 🤷‍♂️
 • AK

  AK

  Arī man viņš draudēja ka nošaus , ja tuvošos viņa radiniekiem un pastāstīšu viņa gājienus. Pat policija par to nenoreaģēja pagājušo gad kad uzrakstīju prasību. Bet tagad ir rezultāts ! Žēl ģimeni !!!
 • Ģirts

  Ģirts

  Un te nu realitāte parāda „atbildīgos” un „saprātīgos” medniekus. Forši. Uzpirktie Saeimas stulbeņi izkārtojuši tiesības šaut un nošauties pašiem arī bēnriem sākot no 16 gadiem! Taisni prieks, cik gudrs un atbildīgs mums likumdevējs Latvijā! Plintnieku sektas pakalpiņi. Samazinam akcīzi šņabim + iedodam plintes 16 gadniekiem un uz priekšu Latvija!!!!!!!
 • Xx
  +10 +10 0

  Xx

  Tas nozīmē ka ir jăiet kārtīgi komisijas nevis tā kā tagad aizej samaksā naudu un viss.Neviens pat spiedienu neizmēra
 • To NZ

  To NZ

  Laikam esi slimàks par paßnàvnieku idiot.Izguli dzèrumu muĺķi.
  Lasi...vìrietis par 16 gadiem vecàks par sievieti!
 • Nekomentee, ja nezini....
 • NZ
  0 -17 -17

  NZ

  Ja es pareizi sapratu tad civīlvīram kas nošāväs bija 16 gadi,mīļās sievietes te jau krimināl lieta,ja 37 gadus veca pavedina 16 gadīgu un vēl bērns kopīgs,+ vēl ,ko nozīmē ka bėrniem atļauts saņemt medību apliecību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!