“Viņš grib izēst mani ārā no mājas!” Īrniece no Apes izbrīnīta par ēkas saimnieka attieksmi

Rota jau kopš 80. gadiem īrē nelielu mitekli vienstāva mājā Apē. Ar kaimiņiem ilgus gadus saglabātas labas attiecības, taču vienā brīdī idilliskā dzīve ievirzījusies negatīvās sliedēs.

Atpakaļ uz rakstu

46 komentāri

 • Baiba Loce

  Baiba Loce

  Brīnos par Rotu. Piedāvāja Tev dzīvot Smiltenē ar visām ērtībām!!! Nevēlējies.... (atteicies). Pašvaldība Tev piedāvājusi iespēju ar dušas telpu, veļas mašīnu pašvaldības telpās. (minēts raidījumā 4studijā, lai nav tā kā tu teiktu tie ir meli) Kurš būs nākošais raidījums. Iesaku paslēgt līgumu. Tev tak līgums noslēgts jau ar mirušu personu. Ja jau līguma otra puse ir mirusi, tad automātiski no tā līguma nav nekādas nozīmes. Manuprāt šajā situācijā likums ir īpašnieka pusē, viņam ir tiesības izlikt tevi no mājas pilnībā, pirmkārt nav noslēgts jauns līgums.
 • Skatītājs

  Skatītājs

  Tantuks ies mūs sūdzēt policija par komentāriem. Ja tiek veidots sižets un tiek ievietots internetā ir jārēķinās ka komentāri būs dažādi. Un par to būtu jacepās? Tad nav ko saukt raidījumu nebūs netirās veļas publiskā mazgāšana. Ir jāuztver viss pa vēso. Un lasot kundzes komentāru par policiju sajūtos tā ka vairs cilvēki nevar izteikt savu viedokli.
  Kā jau rakstīju tad nav ko savās privātajās problēmas saukt palīgā raidījumu. Nav uguns bez dūmiem.
 • Tad

  Tad

  Iespējams,ka ir tiesības būt īrniekam,bet ar katru jauno-nākamo īpašnieku ir jāpārslēdz īres līgums un tikai tad ir tiesības pieprasīt mājā veikt kādus uzlabojumus.Kā saka...ir tiesības un ir pienākumi!Ja no 2007 .gada nav noslēgts līgums un neesiet maksājusi par īri ,tad ka tik nesanāk līguma slēgšanas brīdī vēl palikt kādam parādā.Žurnālists jau varēja aizbrist līdz pagastam un noskaidrot lietas būtību...un kā tantei palīdzēt,kas darāms.Vai sniegt juridisku padomu,kas viņai tagad darāms.Spļetņas salasīja...tagad sēž un lasa komentārus!
 • Ivars.

  Ivars.

  Mani,kā juristu pārsteidz likumu nezināšana un rakņāšanās otra dzīvē.Raidījumā tiek pateikts,ka īres līgums beztermiņa.Tādi ir daudziem.
  Lai rakstītu jaunu īres līgumu vecais ir jāpstrīd,jo tas ir spēkā.
  • Pareizi!

   Pareizi!

   Pareizi!Mājas saimniekam sen to vajadzēja apstrīdēt!Viņa māja,viņa noteikumi!Paldies Jums jurist par padomu,cerams viņš to ņems vērā.Cik gadi pagājuši kopš mājai jauns saimnieks...un kundze tagad tik saprata ,ka nav kaut kas kārtībā?Nez kas tas par līgumu...cik zināms līgumus jāslēdz ar īpašuma saimnieku.Vai pērkot māju saimniekam bija īrniekiem jāatrod citu dzīvesvietu....cik zināms,tā tas notiek.
  • Nu
  • ?

   ?

   Tantuks pats izkāra apenes visu apskatei!Un nekādas traģēdijas jau viņai tur nav...es sapratu....dzīvo ,neparko nemaksā un no viņas neviens neko neprasa...kur problēma!?
 • Unn

  Unn

  Uz kāda pamata kundze tur dzīvo?...ja ar īpašnieku nav noslēgts līgums!?Paldies būtu pateikusi....ne kauna,ne goda!
 • Nez

  Nez

  Vai padomijā slēgts līgums vēl ir spēkā!?Ēkas saimnieks mierīgi var vērsties tiesā...un no kundzītes piedzīt ...gan īres naudu....gan līguma parakstīšanu utt....līdz pat izlikšanai no mājas.
 • Baiba Karpinska (Bērziņa)

  Baiba Karpinska (Bērziņa)

  Nezinu,kāds raidījums būs năkošais?Rota-Jums laikam ir aizmirsies,kā tur īsti bija,kad Andrejs māju nopirka?Jums abām ar kaimiņieni,Andrejs deva parakstīt jaunus īres līgumus,kurus Jūs neparakstijāt.Un vēl tie Jūsu solijumi,kad dēls beigs 9 klasi,tad iesiet uz Madonu,pēc tam kad dēls beigs 12.klasi...Jums abām ar kaimiņieni tika piedāvāti 2 istabu dzīvokļi,bet arī tas nebija risinājums.Es domāju,ka tā WC un tās saraktās atkritumu bedres pagalma vidū,vispār ir fenomens.Ja nebūtu skandalējusi ar blakus mājas īpašnieci,tad būtu pieejama vecā WC.Teikšu tā,tas velns nav tik melns,kā mālē!
 • Rota Mālniece.

  Rota Mālniece.

  Cik es saprotu man būs jāgriežas policijā ar iesniegumu.Pa apmelojumiem,kas tiek rakstīti.Mēs dzīvojam tehnikas laikmetā,ātri atradīs,kas ir rakstītāji.
  • Nu

   Nu

   Jūs kā mežā augusi!Cilvēki ir tiesīgi izteikt savu viedokli,ja Jūs šo tēmu esiet publikai paudusi.
 • Kaimiņiene.

  Kaimiņiene.

  Nezinu nezinu, zinot Rotu... Esmu dzirdējusi kā viņa kliedz uz sava kaimiņa mājas īpašnieka. Dievs stāvi klāt!!! Tur ir neiespējamā misija. No malas redzot situāciju iespaids rodas tāds ka kaimiņš pat pie sava vārda netiek. Ar viņu nav iespējams parunāt, visa iela skan kā Rota auro uz īpašnieka.
 • Inta.

  Inta.

  Andrejs,jau viņu ārā neliek.Problēma vecie vadi,grib savu elekt. skaitītāju.Lai saimnieks iet runā,prasa maksu.Es saprotu īrniece maksātu.Tāpēc jau griezās raidījumā,Bez tabu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!