”Viņš gandrīz notrieca mani ar visiem bērnu ratiņiem!” Pierīgā esošajos dārziņos iedzīvotājus terorizē brutāls kaimiņš

0 Komentāru

Pamatīga ātruma pārsniegšana, braucot ar auto, sveša īpašuma bojāšana, regulāra lamāšanās un draudi izrēķināties. Dārziņu iedzīvotāju pacietības mērs ir pilns, jo nekādi netiek galā ar kungu, kuram, kā saka cilvēki, uz visiem un visu ir nospļauties.

Konflikts starp nāburgiem samilst pēc gadījuma, ka viens no kaimiņiem, traucoties pa šauru ielu, teju notriec jauno māmiņu, kura dodas pastaigā ar bērnu ratiņos. Kā stāsta sieviete, viņa tikko izstūmusies pa vārtiem, kad gar pašu ratu priekšu ”aizlidojis” kaimiņš. Lai arī ielas galā ir zīme, ka tur ir dzīvojamā zona un jāpārvietojas ar ātrumu 20 km/h, vīrietis regulāri pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus.

Dace
Jaunā māmiņa

”Runāšana ar viņu neko nedod. Pēc šā atgadījuma vīrs uz ceļa izveidoja improvizētus, nelielus gulošos policistus. Kaimiņš to pamanīja un piedraudēja, ka, ja tos nenovāksim, viņš tos nojauks un visas sastāvdaļas sametīs mums sētā.”

Piesolītais notiek, jo pēc pāris dienām cilvēki pamana, ka akmeņi no ātruma vaļņiem ir samesti sētā, uz auto, to apskādējot. Izsaukta policija, uzrakstīts iesniegums, bet likumsargi pēc laika atsūta atteikumu ierosināt krimināllietu.

Kas notiek, ja kādā vietā, kur dzīvo daudzi cilvēki, viens no kaimiņiem jūtas kā karalis? Nekas labs, un ir skaidrs, ka agri vai vēlu draud izcelties konflikts. Līdz tam nu ir nonācis Pierīgā esošajos dārziņos, kur vieni kaimiņi nekādi netiekot galā ar citu. Sieviete zina tikai to, ka likumsargiem neesot pierādījumu.

“Bez Tabu” arī vēršas Valsts policijā, lūdzot skaidrot atteikuma iemeslu, tiek saņemta rakstveida atbilde, kurā policisti atsaucas uz dažādiem likuma pantiem, iesnieguma iesniedzēji paši lēmumu desmit dienu laikā nav pārsūdzējuši, ja ir aizdomas, ka kāds likumsargs nav izdarījis savu darbu, par viņu var sūdzēties.

Valsts policijas atbilde

”Valsts policija nav tiesīga sniegt detalizētāku informāciju par konkrēto gadījumu, jo iesniedzēja ir cita persona.”

“Bez Tabu” dodas pie huligāniskās darbībās vainotā vīrieša, bet zvanu pogas spaidīšana pie viņa īpašuma vārtiem neko nedod, sētā neredzam nevienu dzīvu dvēseli. Arī citi sastaptie kaimiņi par vīrieti atsaucas negatīvi.

Vīrieša kaimiņiene

”Viņš ir ļoti rupjš, nekaunīgs. Es viņam neko nepārmetu, viņš tāds ir. Kā tas ir, rupjš, nekaunīgs? Ikdienas dzīvē.”

Šajā gadījumā, ja apkaimes iedzīvotājiem ir apnikušas kaimiņa izdarības, iespēja ir atkārtoti rakstīt iesniegumus policijai, uzskaitot iespējamos pārkāpumus un prasot tos izvērtēt.

Foto

0 Komentāru