Viņi var klauvēt arī pie jūsu namdurvīm! Pensionāre nepagūst attapties, kad paraksta līgumu par 1000 eiro!

Vecmīlgrāvja iedzīvotāja Elizabetes kundze saņēmusi zvanu no vīrieša, kurš sacījis, – viņas dzīvoklī notikšot ūdens pārbaude, taču noslēpis faktu, ka patiesībā ir ūdens filtru tirgotājs.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Elofija

  Elofija

  Tas, ko joprojām nesaproru, kā viņi pie mana telefona numura un adreses tika..... Tur tā lieta noteikti nav ne tīra, ne legāla.
 • Elofija

  Elofija

  Man savukārt kädu laiku atpakaļ piesējās, zvanījās neskaitāmas reizes un uzprasījās uz mājām, bet man kā normàlam strādājošam cilvēkam paldies dievam nav laika mājās sēdēt un gaidīt to ūdens tipu. Prasu šim, no kurienes ir, bet pasaka kaut kādu nosaukumu tik ātri, ka ne saklausīt, kur nu vēl atcerēties. Beigās pateicu, ka man jau neatkarīgs eksperts ūdeni pārbaudīja un atzina par ļoti labu. :)
 • Klementīne

  Klementīne

  Žēl ka pie manis nav tāds atnācis,tad viņš nevis man būtu iesmērējis filtrus,bet palicis bez saviem debesu zvaniem.
 • Biruta

  Biruta

  Ļoti labi, ka Bez tabu bija šīs sižets, jo burtiski pēc 10 minūtēm arī pie mums ieradās šis pseido ūdens kvalitātes noteicējs, tā kā mēs varējām pateikt,ka viņš savu biznesu palaidis garām.
 • Uldis

  Uldis

  Mana ome ari nomaksaja jau nepilnus 900 simtus (sarkandaugava). Vnk psc vinu bezkaunibai.
 • Svetlana Laizāne

  Svetlana Laizāne

  Ой они не только в Риге так делают.Ездят по всей Латвии.По Собственным домам. Тесты на воду у нас в поселке оказались ужасными. Пить по их показателем ее прктически нельзя. Да предлогали всякии фильтры по разным ценам. Хорошо что мы не повелись. Не поверила я. А вот как они нас находят не знаю? Просто на дурака иожет званили незнаю.
 • irena

  irena

  Zvanot viņi saka, ka ir nevis filtru tirgotāji, bet gan, ka visā rajonā notiks ūdens pārbaude
 • Annija Surika

  Annija Surika

  tas pats ar tiem durvju mainitajiem.no sakuma pasaka vienu cenu un tad beigas ta cena pavisam cita.besi shadus vajag fiksi atshut.
 • Liga Kesele

  Liga Kesele

  Mums zvanijas pa tel un piedavaja tiksanos vakaros pec 21.00atteicam.bet nemitigi zvanijas tapat.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!