“Viņai bija tikai 7 gadi!!” Meitenīte Limbažos saņem nāvējošu sitienu ar šūpolēm; māte vaino vietējo pašvaldību

18. maiju limbažnieces Ingas ģimene un tuvinieki turpmāk atcerēsies ar lielām skumjām. Šajā dienā septiņus gadus vecās Keitas rotaļāšanās zem klajas debess izvēršas traģēdijā.

Atpakaļ uz rakstu

54 komentāri

 • X

  X

  Ļauna latviešu tauta, kas vēl meklē vainīgos , vai vaino vecākus. Lielākā nelaime ir zuadēt bērnu vecākiem... Un šī ir nelaime, kas lauž sirdi. Tā mēdz notikt, tāda ir daba un liktenis. Un no tā neviens nav pasargāts. Neviens to nevar peredzēt. Bet kad taa notiek, tas liek aizdomāties, ka katram sevi ir jāsargā. .
 • S

  S

  Ir jautajums... kapec meitene Tradas blakus supolem ja tur ir blakus liels laukums kur speleties kapec jalien pie supolem..
 • Ari mamma

  Ari mamma

  Nesaprotu kapec vaino pasvaldibu? Vaitad pasvaldibas darbibieki biju nelaimes gadijuma blakus? Vienkarsi mate tagad grib savu vainu atmazgat kad bernam nebija iemacijusi neskriet pa laukumu un uzmanities... lai veiglas smiltis meiteniti
 • Un tikai

  Un tikai

  Un tikai tamdēļ man majas nav šupoles,jo tas iespejams ir kā ar lodi..
 • Sakta
 • Una

  Una

  Es bērnībā atceros tās šūpoles bija daudzās vietās. Pat ar trosēm sasietas pie koka zara. Visi dzīvi palikām. Kas notiekās šajā laikā. Ja pats sevi nesargās tad Dievs arī nesargās. Vecu vecais cilvēces likums. Kas pastāv arī šobaltien
 • Linda Upmale

  Linda Upmale

  Deputāts raksta ESU? 👍
  Ģimenei visdziļākā līdzjūtība. Diemžēl reti kurā ģimenē vecāki var pilnvērtīgi veltīt laiku bērniem. Darbs dzen darbu, pelnot iztiku.
 • Agita

  Agita

  Tā ir vienīgi vecāku atbildība,ka savus bērnus uztic citiem nepilngadīgiem bērniem.Tik mazu bērnu vecākiem pašiem jāuzrauga.Nevajag nevienu vainot.Tas ir liktens-negadījumi gadās katru dienu.Bērnu neatgriezīs dzīvē un vecākiem izturību.
  • Lāsmina

   Lāsmina

   Un barosi tu ?
   Vai arī atkal bļausiet.ka .....tās mammas tâdas slnķes -dzìvo tik uz bèrnu rèķina
 • acj
  +10 +10 0

  acj

  Lai cik tas neizklausītos nežēlīgi, bet atbildība par saviem bērniem ir jāuzņemas vecākiem, nevis pašvaldībai vai valstij.... var jau salikt katram štruntam žogus, bet vai tad tas atturēs? tik un tā ielīdīs, ja gribēs....
  • mmmr

   mmmr

   Tieši tā. Ir jāpieskata un jāmāca pašiem uzmanīties. Labi, šūpoles varbūt var iežogot (un arī tad nav garantijas, ka kāds nenokļūs nepareizajā žoga pusē), bet katru mašīnu, ezeru, upi neiežogosi...
 • Aivars

  Aivars

  Ļoti skumji,līdzjūtība radiniekiem!Esu pašvaldības deputāts,mūsu pagastā arī ir bijis jautājums par šāda veida šūpoļu uzstādīšanu.Kategoriski biju pret jo apzinājos ka drošību garantēt tur nevarēsim.Šūpoles netika uzstādītas un TĀ BŪTU MŪSU ATBILDĪBA ja tur notiktu nelaimes gadījums!Piemēram tilts bez margām un ja gājējs iekrīt upē ir tilta būvnieka vaina.Ceru ka citas pašvaldības apzināsies situāciju savās teritorijās.Paldies!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!