“Viņa taisa manikīru, nevis apsaimnieko māju!” Pēc stāvvada avārijas rīdzinieki “uzsprāgst” par pārvaldnieces bezdarbību

Rīgas daudzdzīvokļu namā plīst koplietošanas ūdens stāvvads, kā rezultātā applūst vairāki dzīvokļi. Mājas iedzīvotāji ir neizpratnē par apsaimniekotāja – mājas dzīvokļu īpašnieku biedrības – bezdarbību.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Sandra

  Sandra

  Šeit taču visi atbildīgi par savu īpašumu! Ja atrunāts, ka jāsauc avārijas dienests, tad jāsauc. Apdrošināšana jau varbūt segs zaudējumus, bet piedzīs tos no visiem... Cilvēki aizmirst, ka tas ir viņu kopīpašums. Valdi parvēlēt nu gan nav problēmu, tikai problēma atrast kādu vietā...
 • Ieva Keterliņa

  Ieva Keterliņa

  Neizklausās, ka raksta autori būtu situāciju pētījuši. Biedrībai var mainīt pārstāvjus, nav norādīts, vai Biedrība apsaimnieko vai pārvalda (nav zināms, kura kompetencē būtu atbildība par stāvvadu), jo tehniskā dienesta pakalpojumus nodrošina ārpakalpojums. Nav zināms arī tas, vai pārvaldnieks informējis māju par stāvvadu stāvokli, vai iedzīvotāji piešķīrusi šādām darbībām finansējumu, bet jau rakstā vainīgais ir atrasts. Tas, protams, neizslēdz Biedrības vainu, bet virspusēji apskatīta situācija.
 • Silvija

  Silvija

  Tas vis ir briesmig. Es izlasij tikai virsrakst un neko nesaprat. Kāds tam visam sakars ar adišan stāvot kājās?
  P.s. Varbūt vismaz virsrakstā varētu iztikt bez kļūdām?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!