“Viņa taču ir slima! Nenormāls cilvēks!” Iedzīvotāji Dreiliņos vairs nespēj izturēt kaimiņu pāra jandāliņus

Birutas kundze jau vairāk nekā 10 gadu dzīvo Dreiliņos. Līdz šim tik mierpilno ikdienu pamatīgi nomācot augšējā stāva kaimiņiene, kura savā dzīvoklī regulāri rīkojot neizturamus jandāliņus.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • /////////

  /////////

  Tagad jau valstī visu var izlemt pats vai invalīds,kas guļ gultā,vai psihiski slims cilvēks....Jo atbilde viena....Ar varu nevienu nekur aizvest nevar...Stulbums,bet kur ir cilvēciskais faktors,ja viņš tik tiešām nevar pats normas robežās par sevi parūpēties........Stulbums!!!
 • annija

  annija

  Normālas ģimenes dzīvokļus dabūt nevar,tiem ierādas drausmīgā stāvoklī telpas, ko par dzīvokli grūti saukt , bet visādiem slimajiem un no cietuma iznākušajiem, tiem piešķir jaunās mājās dzīvokļus, kas pēc pāris nedēļām jau izdemolēti. Laipni lūgti Rīgā.
  • d

   d

   Paldies dzīvojamā fonda privatizācijai, nebūtu viss labakais privatizēts domajams nebūtu problemu ierādīt normālu īres dzīvokli.
  • Kate

   Kate

   Tērauda k-gam vajadzētu padzīvot blakus tādiem kaimiņiem,tas paskatīsimies-cik tolerants viņš būs un kā gribēs tādus intergrētus sev blakus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!