“Viņa piecas dienas bija piesieta pie gultas!” Sirmgalves tuvinieki šokēti par Jēkabpils slimnīcā redzēto

91 gadu vecas sirmgalves, pacientes tuvinieki šokēti par redzēto Jēkabpils reģionālajā slimnīcā: piecas dienas viņa turēta piesieta pie gultas. Pacientes tuvinieki uzskata, ka slimnīcas personāls cietsirdīgi izturējies pret sievieti.

Atpakaļ uz rakstu

33 komentāri

 • Sika

  Sika

  Tad lūdzu Radinieki sežat paši klāti , vai ar noīrejat aprūpējamo personu .. jo visus pacientus nevar fiziski pieskatīti, ja tu esi viens masu palīgs .. un tev ir ap 30 pacientiem nodaļa .. un pārsvarā guļoši pacienti.. pirms sūdzības raksta padomajat..silti iesaku.
 • Ana

  Ana

  Jēkabpili jau sen šo metodi pielieto. Un diemžēl ne tikai veciem cilvēkiem.
 • Liene

  Liene

  Nu gan ìsts murgs ...kundze jùs varètu palikt kàdas 24 stundas pie savas sirmgalves un redzèt ko un kà viña dara?un tiešàm kápèc necèlàt jautàjumu uzreiz un gaidijàt???Lai dievs dod jums neredzèt ko većuki dara cienijamà vecumà un ar demenci?pieĺauju kad jùs piepušķojat daļèji med.personàla attieksmi?un ar tàdu bravurìbu domàju uz labàku kko nevar cerèt.
 • Aga

  Aga

  Pirms pārs gadiem dzemdību namā naktī tiko sadzemdējusī sapsikojās un aprāva sistēmu, bet neko neviens nesēja kaut arī vajadzēja. Pacietīgi uzlika visu pa jaunu. Taka satrakoties jau var visi par visu. Nav jābūt vecam, slimam. Nepatiks mākoņu forma un jau trakos. :D
 • 100...
 • Vispār jau

  Vispār jau

  Piesiet ir veselīgāk kā vecai bobai zāles grūst. Medikamenti piebeigs nieres aknas un ko tad?!
 • Jana
 • Kā vienmēr visi citi vainīgi

  Kā vienmēr visi citi vainīgi

  Un ja izkritīs no gultas un salauzīs roku??? Ko tad??? Atkal gānīsies pa bez tabu???!!!
 • Protams

  Protams

  Sàp radiem ka jàfiksè,bet paši bevar/negrib sèdèt blakus. Ticat man,ja kàds grib celties un iet vai visus vadus raut àrà-pat blakus sēžot reizèm nenoturèsi. Papīros protams var rakstīt,ka nedrīkst fiksēt,bet paràdiet slimnìcu kur nav fiksèšanas jostu. Teorija no prakses diemžèl atšķiras.
 • Elita

  Elita

  Parasti neaizstavu jekabpils regionalo slimnicu. Un ari pati drosi butu soka ja ko tadu izdzirdetu. Bet nesen guleju Jekabpils slimnica traumatologijas nodala. Un atskatijos pati uz tadam tantinam ar lauztam guzam. Visu nakti nelauj gulet. Kapj Ara no gultas, un staiga ar lauztu guzu. No rita neko neatceros. Un katru tadu tantuku medpersonals pieskatit nevar. Pacientu ir daudz, masinas ir divas uz nodalu. Un sanitare nevar katrai tadai tantinam pie pakalas sedet. Tapec ari tiek piesieta. Lai nenodara sev pari. Ta nav nirgasanas par Pacientu. Bet gan drosibai tas ir vajadzīgs!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!