“Viņa pateica, ka ar miroņiem nesadarbojas!” Pēc mammas nāves meita saskaras ar nežēlīgu attieksmi no valsts iestādes puses

Pēdējie mēneši Loretas dzīvē bijuši morāli smagi. Strenču iedzīvotājas mammai konstatēts 4. stadijas plaušu vēzis – pēc kārtējās ārsta vizītes, dakteris ieteicis vērsties ārstu valsts komisijā ar iesniegumu piešķirt māmiņai invaliditāti.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Calis

  Calis

  Ticu sis sievietes teiktajam..pati tikko saskaros ar ko lidzigu..tikai pagaidam mes esam vel dzivi un cinamies ar onkologiju ...tada sajuta ir ka iesniedz dokumentus iesnu atbalsta arstesanai...rodas jautajumi kas tur par arstiem ekspertiem sez..visticamak ar nulles pieredzi bez logiskas domasanas un reala gala rezultatiem..teiktu perfekti burta kalpi ja man te nav rakstits tad nepienakas....skumji
 • Sarmīte

  Sarmīte

  Un ko tad viņa cerēja sagaidīt- apmaksātus rēķinus un usi pusi? Man nesen arī radiniece nomira- ne no vienas iestādes negaidīju nekādu susināšanos un līdz raudāšanu. Kā arī to,ka kāds apmaksās manus rēķinus.
 • Gita

  Gita

  Šiem komentariem nav nekāds jēgas, daudzi neiedziļinās un komentē , nedomājot ka vārdi var aizskart . Kāds raksta , laikam naudu vajadzēja , tada bridi par naudu nedoma .Jūs laikam Aivar neesat saskāries ar nelaimi, ka tik gudri komentējiet , vai nu spriežat par sevi.
 • Airita

  Airita

  Tas nav vienigais gadījums, ka šādi notiek, diemžel ta notiek bieži. Un rezultats nav nekāds. Varbut Loretai palika vieglak ap sirdi, ne jau vinai to naudu vajadzēja, bet attieksmi, cilvēcisku atieksmi .
 • Loreta TAŠMANE novēlu

  Loreta TAŠMANE novēlu

  Novēlu jums saskarties ar manu problēmu. Jūs nezināt lietas būtību bet gudri komentējat
 • Loreta TAŠMANE
 • Juze

  Juze

  Es pilnīgi varu iedomāties, ka tieši tā arī pateica. Daudz kur strādā neiecietīgi darbinieki un nav ko aizstāvēt, jo pati klāt tak nebiji. Paziņa kārtoja tikko mammai invaliditātes grupu- birokrāti un nepieklājīgi cilvēki. Vienkārši neviens negrib kasīties, jo tev vajag un tu ej kā lūdzējs. Vai tiešām katrā iestādè būs jāiet ar ieslēgtu diktofonu, lai novērstu šādus gadījumus?
 • S

  S

  Redzéju sizetu.Lídzjutíba sievietei un gimenei.Párgudrajiem komentétajiem- meitas komentárs bija ne par to, ka mátei nepaspéja nokártot dokumentus, bet par darbinieces attieksmi. Lai gan arí tás dokumentu párbaudes ir párák birokrátizétas.Atceros, pirms daziem gadiem mums kaiminos bija sieviete ar amputétám abám kájám(cukurslimíba) un vinu vajadzéja katru gadu vest uz to komisiju atrádít. Tagad laikam tas murgs ir likvidéts, bet attieksme, cik redzu, neko nav mainíjusies. Visi tik skaita MK Noteikumus un pantu numurus.
 • Pepa

  Pepa

  Kā sacīt jāsaka nezināji likumiņu pats vainīgs. Mūsu valstī diemžēl tā noteikt nezināji pats vainīgs neviens neko vairs nedos. Pamēģi valstij centu parāda palikt no zemes mirušu izraks.
 • Aivars Gedroics
  0 -11 -11

  Aivars Gedroics

  Dāmīte esot tik nabadzīga, ka pat pēc mātes nāves mēģina izspiest sev kaut kādus atvieglojumus viņas vārdā, bet roku izķēmot šai gan naudas pašai vienmēr pietiek !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!