“Viņa mūs rupji pasūta, – es to nedarīšu!” Rīdzinieki neapmierināti ar sētnieci

Daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji Juglā neapmierināti ar sētnieci un viņas attieksmi pret darba pienākumiem. Aizrādīšana nelīdzot.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Atlaist sētnieci

  Atlaist sētnieci

  Tā izlaistā sētniece būtu jāatlaiž no darba, kuru tā nespēj izdarīt apzinīgi. Kaunējusies būtu par savu "darbu". Sliņķe un slaiste tāda.
 • nu nu

  nu nu

  Vienā vietā var dzīvot īrnieks ar 24 tūkstoši parādu,bet tantītei 90 gados,kas aizmirsusi 900 eiro samaksāt-atņem dzīvokli,jo kādam ,redz ievajadzējās to sev. Viena taisnība visiem mūsu valstī.
 • Es pati

  Es pati

  Omg, mums te setnieka vispār nav! Paši visu daram! Varbūt pamēģiniet paši kautko izdarīt un tad kunkstat par kautko!
 • Helikopters Menti

  Helikopters Menti

  Plus vēl, ziniet, ir tāda lieta kā savākt kaut kādas randomas pudeles, ko kāds no nama iedzīvotājiem nolicis trepju telpā. Šausmīgi grūti, vai ne? Droši vien, sētnieks ir kāds invalīds vai vecs cilvēks. Bet nē, šitām bābām taču visi ir tikai utilizācijas resursi.
 • Helikopters Menti

  Helikopters Menti

  Tātad... Vienam cilvēkam, kas saņem tādu kā nelielu pabalstiņu, ir jāiztīra deviņstāvenes trepju telpa, jānotīra sniegs, jāslauka pastkastes, jāvāc kaut kādi zari... Manuprāt, tā var aiziet ar sirdi. Būtu tās bābas pašas kaut ko savākušas. Tas jau vien, izmazgāt visas trepes, ir kultūrista cienīga fiziska slodze. Pēc tam vēl ir jāēd, jādara savas lietas, jāatkopjas. Zāles jāpērk. Kaut kā neliekas aicinoši nevienam dzīvam cilvēkam.
 • Inga Aļošina
  +10 +10 0

  Inga Aļošina

  Sakumā jazin sētnieka alga ,šaubos vai pa 100 eiro jūs mūslaikos strādātu.Ar tādu algu nepietiek ,viņiem ir jāņem 2 vai pat 3 mājas lai varētu izdzīvot.Jūs nevis sūdzētos bet paši pēc sevis mācītos savākt.
 • Marija

  Marija

  Un pareizi dara ka pasùta. Arì sètnieki ir tikai cilvèki un savus sùdus kàpñu telpàs var satìrìt paši.
 • Maija

  Maija

  No kura laika sètniekam jàtìra namu kàpñu telpa.varbùt pilsètas cacas paśas lai paceļ savas dirsas un iztìra. Sètniekam jau tà gana daudz darba laukà.
 • Beztabu kauns

  Beztabu kauns

  Tās sievietes tak tērētas ir! Uz pastkastītes putekļus atrada... Pa kuru laiku sniegu un lapas tīrīt, ja kaut kādām tērētiem cilvēkiem pastkastītes ar slotiņu jātīra...
 • Viunis

  Viunis

  Problēma nav tikai sētniekā! Jūs apgalvojat,ka maksājat...tas ir saprotams.Pie vainas ir birokrātija...Cik tam sētniekam tiek maksāts,ko? Sabiedrība tak uzskata,ka sētnieks tas ir neizglītots cilvēks kuram fiziski jāvergo par neko! Kamēr valdīs tāds uzskats...nekas arī nemainīsies! Sākat likvidēt tos "izglītotos" ierēdņu barus...kuri īsti nedara neko un saņem lielas algas! Par laimi...tagad ir covids...citā variantā viņi būtu putniņ salās un gozētos saulītē. Bet nu tas jau netraucē... vēl jau ir džipi utt kur to jūsu samaksāto naudu ieguldīt. Bet kas ir sētniece...nošpļauties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!